SLUŽBY VÝROBCE PLECHOVÝCH KRYTIN COMAX®


Výrobce plechových krytin STŘECHY COMAX® s výrobním zázemím pro zpracování lakovaných i nelakovaných hliníkových a pozinkovaných svitků s ocelovým jádrem. Středisko disponuje veškerým doplňkovým sortimentem pro stavbu střešního pláště pro rodinné domy i výrobní a skladové haly. 


STŘECHY COMAX® (Velvary, Jindřichův Hradec a anglický Bristol) zaměstnávají 35 pracovníků v jednosměnném provozu s výrobní, skladovou a prodejní kapacitou až 4 000 m². Roční objem výroby činí na 660 000 m² plechových střešních výrobků. Kromě válcovaných a na zakázku zhotovených výrobků se STŘECHY COMAX® těší zájmu zákazníků o služby jako jsou zakázkové dělení lakovaného i přírodního materiálu (dělení svitků na tabule), zakázkové převíjení svitků (převíjení svitků do velikosti 1 t, šíře do 1 250 mm), zakázkové ohýbání klempířských prvků z lakovaného i přírodního plechu až do délky 6 m.

Díky možnostem vlastního lakovacího centra můžeme přizpůsobit barevný odstín plechové krytiny požadavku zákazníka a to již od 400 m² s možností doručení střešní krytiny a všech doplňků přímo na místo stavby. Doprava materiálu je zajištěna vlastními dodávkovými vozy, k dispozici je také nákladní automobil s hydraulickou rukou pro převoz krytiny až do délky 8 m. Odborné technické poradenství, kladečský plán, přehledná cenová nabídka, zaměření střechy, nejširší nabídka ohýbaných prvků ke krytinám, to vše jsou STŘECHY COMAX®

ZAKÁZKOVÉ DĚLENÍ A PŘEVÍJENÍ LAKOVANÉHO PLECHU


VÝROBA PLECHOVÝCH STŘEŠNÍCH KRYTIN NA MÍRU VAŠÍ NOVÉ STŘECHYŠiroký sortiment prodejny STŘECHY COMAX® zahrnuje vše, co je nutné pro realizaci nové střechy, nebo její rekonstrukci. Prostory prodejen ve Velvarech a Jindřichově Hradci nabízejí ukázky jednotlivých druhů krytin a veškerého doplňkového sortimentu. K dispozici jsou také školení pracovníci, kteří dokáží vždy poradit a doporučit vhodnou střešní krytinu pro danou lokalitu a místní podmínky stavby.


Kromě válcovaných a ohýbaných střešních výrobků zákazník v prodejně najde základní okapový systém od společnosti Vaško s.r.o v různém barevném a materiálovém provedení. Dále pak střešní pojistné hydroizolační fólie, drenážní a separační folie od předních evropských výrobců střešních fólií JUTA, a.s, či folie DELTA® od společnosti Dörken. Prodejna nabízí vhodný kotvící materiál pro celý sortiment plechových střešních krytin od společnosti GUNNEX TECNICA se zárukou funkčnosti až 50 let. Možné je i zakoupení základního klempířského vybavení či zapůjčení profilovací linky SCHLEBACH pro profilování dvojité stojaté drážky. Samozřejmost je široký a ucelený sortiment ohýbaných prvků pro velkoformátové střešní krytiny COMAX®.