AKTUALITY STŘECHY COMAX® 

Zde najdete zajímavé články od STŘECH COMAX®, týkajících se výroby plechových krytin, systému lakování, rozdílů v povrchových úpravách s ohledem na jejich využití, klempířského řemesla a dalších souvisejících témat.


Střešní krytina COMAX KLIK s ocelovým jádrem a povrchovou úpravou PUR/PA je dnes velice oblíbená! Proč? Protože spojuje ty nejlepší vlastnosti, které nám moderní střešní krytina dnes dokáže nabídnout. Je lehká a zároveň odolná, má moderní design a v kombinaci s prémiovou úpravou PUR/PA poskytne nedostižnou garanci funkčnosti 40 let.

Veletrh Střechy Praha je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.

Představujeme nový look našeho showroomu - naše prodejní místnost potřebovala změnu a ve spolupráci s architekty vznikl prostor, ze kterého jsme nadšeni. Věříme, že se u nás budete cítit jako doma a výběr krytiny pro váš dům bude příjemnou záležitostí. Součástí prostor je i nová školící místnost, kde učíme klempíře, architekty, projektanty a...

Plechové střešní krytiny se těší velké oblibě. Jsou nejen krásné, ale především několikanásobně lehčí než betonové nebo pálené tašky, čímž snižují nároky na zatížení střešní konstrukce - hojně jsou proto využívány při výměně krytiny, kde díky své tvarové, povrchové a barevné variabilitě umožňují zachovat tradiční vzhled střechy, ale nezatížit krov....

Je známo, že mezi aktuálními trendy ve střechách pro rekreační objekty jsou moderní plechové krytiny. Představují řešení pro všechny typy střech včetně rekonstrukcí a výborně fungují i u novostaveb, kde zejména v kombinaci s fasádami z přírodních materiálů vytvářejí architektonicky poutavé realizace.

Ano, ano. Všichni víme, jak to chodí v lidových pohádkách, kde pan král má střechu ze zlatého plechu. Lidová slovesnost odrážela známou skutečnost, že drahá plechová střecha byla jen na prestižních stavbách. Drahá ruční, nebo hamernická výroba plechu znamenala, že nejlepší materiál byl použit jen na střeše kostela a báni zámku.

Představa romanticky bílých Vánoc je zakořeněna hluboko v mysli každého z nás. Abychom Vánoce a nastávající zimní období prožili v klidu a pohodě, je počátkem Adventu nejvyšší čas pro preventivní údržbu Vaší střechy.

Střecha dělá dům - kromě ochrany objektu i jeho obyvatel před nepřízní stále extrémnějšího počasí tvoří korunu celé stavby. Právě plechová krytina dotváří po staletí architekturu těch nejprestižnějších staveb. Moderní technologie výroby i pokládky učinila plechové střešní krytiny cenově dostupnými široké veřejnosti

Máte zájem o naše produkty či služby? Pošlete nám rychlou a nezávaznou poptávku!