STŘECHY COMAX® OZNAMUJEME 

Rádi se s vámi podělíme o aktuální dění ve STŘECHÁCH COMAX® - sledujte naši stránku a neunikne vám žádná akce, kterou pro vás připravujeme, jako je nová plechová krytina, její nový rozměr či barva, nabídka akčního zboží, pozvánka k návštěvě našeho stánku na veletrhu, nabídka volného pracovního místa či připravované školení a mnohé jiné.

ZKOLAUDOVALI JSME NOVOU HALU

Ve druhé polovině roku 2019 jsme zahájili developerský projekt, který významně rozšířil provozní a skladové kapacity STŘECH COMAX®. Našim cílem bylo být flexibilnější vůči rostoucímu objemu a rostoucím potřebám zákazníků, tzn. dát nový prostor obsluze výrobních linek a zrychlit a zefektivnit skladování, vyskladňování, expedici a nakládku a otevřít centrum pro klempíře, kde STŘECHY COMAX® zahájí sérii praktických školení pro realizační party a další odborníky ze sektoru plechových střech. 

V první etapě realizované do konce roku 2019 jsme provedli exteriérové práce - vybudovali jsme nové parkovací plochy o rozloze 700 m², čímž jsme uvolnili prostor pro plynulou venkovní expedici, a instalovali jsme exteriérový úložný systém. Na první etapu jsme na jaře letošního roku navázali stavbou nové skladové haly, která je obslužná samostatně a zároveň účelně propojena s prostorami stávající provozovny. Na půdorysu našeho pozemku v Malovarské ulici u silnice I/16 Mělník-Velvary tak vznikl úhledný, pro výrobu potřebný a pro zákazníka komfortní areál o výměře 12 000 m². 

Díky dobré spolupráci dodavatelů postupovaly stavební práce navzdory covidu podle plánu a stavbu jsme dokončili v termínu - v červenci 2020 jsme zkolaudovali. Výše investice dosáhla 30 mil Kč.

STŘECHY PRAHA 2020

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 je za námi ...

Výherkyní veletržní soutěže "Vyhrajte krytinu zdarma" se stala paní Martina Laczi ze Středokluk, která náš stánek navštívila ve 2. veletržní den. Předání výhry se uskutečnilo 3.3.2020 v místě sídla společnosti ve Velvarech. Paní Laczi měla z výhry radost a podělila se s námi o informaci, že získanou krytinu plánuje použít na stavbu svého rodinného domu v Beřovicích nedaleko Slaného. 

Jak jste se dověděla o možnosti vyhrát naši krytinu zdarma? Přišla jste na náš stánek cíleně?

"O této možnosti jsem nevěděla, jsem ve fázi stavebního povolení na rodinný dům, z toho důvodu jsem zavítala na výstavu STŘECHY PRAHA, vybrat dodavatele střechy. Stánek STŘECHY COMAX® mě zaujal na první pohled - krásný velký stánek hodný velkých zahraničních dodavatelů s ukázkou moderního rodinného domu na stěně a označením, že jde o český výrobek. Zajímá mě, jak se krytina vyrábí, takže jsem uvítala i nabídku podívat se do výroby. Když jsem se dověděla, že sídlíte ve Velvarech, můj zájem se zvýšil, protože nebude nutné materiál převážet z velké dálky."

STŘECHY COMAX jako výrobce plechových krytin jste tedy dříve neznala, co vás vedlo k volbě plechové střechy? Máte s ní dřívější zkušenost nebo spíše informace z doslechu?

"Zkušenosti s plechovou krytinou osobně nemám, ale líbí se mi její moderní vzhled ladící k modernímu domu, nechtěla jsem tradiční těžkou tašku pasující víc ke generaci domů našich rodičů. No a s výhodami plechových krytin mě přímo na stánku seznámil pan Moravec" (Lukáš Moravec, specialista obchodně-technické podpory ve STŘECHÁCH COMAX®, pozn. redakce).

Zvolila jste hliníkovou krytinu COMAX KLIK - jak dlouho Vám trvalo vybrat mezi našimi krytinami zámkovou krytinu KLIK?

"Jak jsem zmínila, favoritem u mě byl netaškový vzhled - to na první pohled splňuje falcovaná krytina. Variantu KLIK mi po vyslechnutí mých představ doporučil pan Moravec - KLIK má snadnou a rychlou pokládku a čas je na stavbě důležitá veličina. A hliník jako materiál je věčný." 

Na začátku jste uvedla, že chystáte novostavbu. Přibližte nám trochu svůj projekt.

"Jde o individuální projekt zděného, jižně orientovaného rodinného domu na půdorysu 6x17m na základech původní stodoly. S neobytným podkrovím pod sedlovou střechou. Výhledově bych dům ráda obložila dřevěným obkladem, který s šedou hliníkovou krytinou půjde hezky dohromady. Bude to vlastně opět stodola, ale v moderním provedení. Myslím, že do sousedství golfového hřiště a výběhu koní dobře zapadne."

V jakém horizontu plánujete se stavbou začít?

"V současnosti čekám na stavební povolení - jakmile ho dostanu, začínám."

Předpokládáte využít realizační firmu doporučenou od nás či zvolíte vlastní?

"Určitě si nechám poradit, uvítám každé doporučení, ale udělám si pro srovnání i vlastní poptávku."

Dovolíte nám v průběhu realizace sledovat a dokumentovat montáž Vaší střechy z našeho plechu?

"Určitě. Ráda."

            Děkujeme za rozhovor a přejeme Vám při stavbě domu                     hodně zdaru.