SLUŽBY VÝROBCE PLECHOVÝCH KRYTIN COMAX®


Výrobce plechových krytin STŘECHY COMAX® s výrobním zázemím pro zpracování lakovaných i nelakovaných hliníkových a pozinkovaných svitků s ocelovým jádrem. Středisko disponuje veškerým doplňkovým sortimentem pro stavbu střešního pláště pro rodinné domy i výrobní a skladové haly. 

STŘECHY COMAX® (Velvary, Jindřichův Hradec a anglický Bristol) zaměstnávají 35 pracovníků v jednosměnném provozu s výrobní, skladovou a prodejní kapacitou až 4 000 m². Roční objem výroby činí na 660 000 m² plechových střešních výrobků. Kromě válcovaných a na zakázku zhotovených výrobků se STŘECHY COMAX® těší zájmu zákazníků o služby jako jsou zakázkové dělení lakovaného i přírodního materiálu (dělení svitků na tabule), zakázkové převíjení svitků (převíjení svitků do velikosti 1 t, šíře do 1 250 mm), zakázkové ohýbání klempířských prvků z lakovaného i přírodního plechu až do délky 6 m.

Díky možnostem vlastního lakovacího centra můžeme přizpůsobit barevný odstín plechové krytiny požadavku zákazníka a to již od 400 m² s možností doručení střešní krytiny a všech doplňků přímo na místo stavby. Doprava materiálu je zajištěna vlastními dodávkovými vozy, k dispozici je také nákladní automobil s hydraulickou rukou pro převoz krytiny až do délky 8 m. Odborné technické poradenství, kladečský plán, přehledná cenová nabídka, zaměření střechy, nejširší nabídka ohýbaných prvků ke krytinám, to vše jsou STŘECHY COMAX®