Nabídka práce v METAL TRADE COMAX, a.s.

Nabízíme zajímavá pracovní místa v našich moderních závodech v Německu, ve Velvarech, v Kolíně či Litovli. Vítáme uchazeče z technických, ekonomických i počítačových oborů. Úspěšným uchazečům nabízíme možnost pronájmu firemního bytu v místě našeho sídla ve Velvarech. Mluvíte německy? Pojďte s námi pracovat do Německa, nabízíme dobře zajištěnou práci včetně dopravy a ubytování.

Nevybrali jste si žádnou z volných pracovních pozic? Napište nám nebo zavolejte na kontakty níže, naše personalistky s Vámi proberou individuální možnosti Vašeho uplatnění u nás.

Kateřina Snopková

739 583 958   

Petra Přibylová

603 358 885


Malovarská,
273 24 Velvary

Pro provozovnu STŘECHY COMAX hledáme:

Momentálně nehledáme nové kolegy na konkrétní pozici. Pokud máte přesto o práci u nás zájem, ozvěte se nám. Šikovní lidé u nás mají dveře vždy otevřené.

PŘIJMEME DĚLNÍKY DO NĚMECKA

OETINGER Aluminium GmbH, Weißenhorn
OETINGER Aluminium GmbH, Weißenhorn

Po akvizici druhé největší německé huti  OETINGER Aluminium GmbH jsme se stali jednou z největších hliníkových hutí v Evropě. Přidejte se k nám a vyzkoušejte si u nás práci v Německu. Zaučíme Vás u nás ve Velvarech a zajistíme Vám pracovní povolení, dopravu i ubytování.


Viska 36, 783 21 Litovel 

Pro výrobní závod LITOVEL hledáme: 


Ovčárecká 1452,
280 02 Kolín

Pro výrobní závod KOLÍN hledáme:

Momentálně nehledáme nové kolegy na konkrétní pozici. Pokud máte přesto o práci u nás zájem, ozvěte se nám. Šikovní lidé u nás mají dveře vždy otevřené.

Nenašli jste vhodnou pozici a přesto se chcete uplatnit v naší společnosti? 
Zašlete nám svůj životopis.
Vaše žádosti archivujeme a v momentě, kdy se objeví vhodná pozice, oslovíme Vás. 

OCHRANA OSOBNÍCH ŮDAJÚ

Zákazník registrací v prodejně STŘECHY COMAX® uděluje společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v registračním formuláři pro interní, marketingové a propagační účely včetně zasílání obchodních sdělení v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu: jméno, příjmení, kontaktní údaje (email, telefon), údaje o nákupech. Zákazník dává společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely vytvoření databáze zákazníků, nabízení obchodu a služeb a za účelem reklamní a marketingové činnosti, a to do doby písemného odvolání zaslaného na adresu sídla společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.