KARIÉRA - VOLNÉ POZICE

Nabízíme pracovní pozice v oblasti výroby plechových střešních krytin, jejich skladování a následné expedice. Novým zájemcům o zaměstnání můžeme nabídnout široké možnosti uplatnění, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv a mnoho dalších jistot i výhod. Přidejte se k týmu STŘECHY COMAX® a staňte se součástí moderní, rychle se rozvíjející společnosti působící nejen na Českém trhu.

V současné době STŘECHY COMAX® nabízí volná pracovní místa pro výrobu střešních krytin ve Velvarech a  také pobočku v Jindřichově Hradci. Neváhejte nám ale zaslat Váš životopis a my se Vám ozveme s novými možnostmi.

ZÁKLADEM NAŠEHO ÚSPĚCHU JE TÝMOVÁ PRÁCE

NADĚLTE SI POD STROMEČEK NOVOU PRÁCI

Na konci roku 2017 jsme uskutečnili významné spojení s druhou největší německou hutí Oetinger Aluminium a společně se stali jednou z největších hliníkových hutí v Evropě. Přidejte se k nám a vyzkoušejte si s námi práci v zahraničí. Pečlivě Vás zaučíme u nás ve Velvarech a také Vám zajistíme pracovní povolení, dopravu, ubytování i lekce němčiny.

VOLNÉ POZICE V STŘECHY COMAX®

Spesialista obchodně-technické podpory

Náplň práce:

  •  technická a obchodní podpora prodeje
  • tvorba cenových nabídek, kladečské plány střech
  • spolupráce na realizaci marketingových aktivit (propagační materiály, mediální kampaně aj.)
  • prezentace produktů společnosti v rámci celé ČR - workshopy, školení, výstavy
  • práce v terénu - zaměření střech, technická doporučení, detaily střech

Požadujeme:

  • vzdělání - technické středoškolské, vysokoškolské
  • uživatelská znalost MS Office, Auto-CAD
  • orientace na trhu stavebních materiálů, střešních krytin výhodou
  • čtení technické dokumentace
  • znalost NJ / AJ výhodou
  • ochota učit se novým věcem
  • samostatnost, komunikativnost, pečlivost a ochota
  • schopnost vyjednávat, smysl pro obchod

Nabízíme:

  • Nástupní mzda od 25.000,- Kč do 30.000,- Kč
  • Náborový příspěvek 3.000,- Kč
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění, či životní pojištění
  • Práci v perspektivní společnosti a kolektivu spolupracovníků
  • Výhodné závodní stravování

Asistent/ka obchodu s angličtinou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
  • Uživatelská znalost práce na PC - MS Office
  • Znalost anglického jazyka - úroveň mírně pokročilý
  • Organizační schopnosti
  • Ochota učit se nový věcem
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. "B"
  • Práce s informačním systémem MS NAVISION výhodou

  • Zajišťuje dílčí činnosti v obchodním oddělení firmy.
  • Pracuje jako administrativně-organizační podpora pro obchodníky.
  • Připravuje podklady pro obchodní jednání, uzavírání smluv a realizaci zakázek.
  • Evidence realizované zakázky
  • Tvorba objednávek, faktur a dobropisů
  • Komunikace s expedičním oddělením a koordinace dopravy.

Nabízíme:

  • Práci v úspěšné české společnosti
  • Nástupní mzda od 21 000 Kč
  • Náborový příspěvek 3 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené, 13. Plat
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč
  • Dotované závodní stravování
  • Výhodné telefonní tarify
  • Příspěvek na rekreaci vašich dětí
  • Zvyšování kvalifikace zaměstnanců
  • Mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Firemní společenské akce

Asistent/ka obchodu s angličtinou nebo polštinou (Frýdek Místek)

Požadujeme:

  • Znalost PC na uživatelské úrovni
  • Anglický nebo polský jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny "B"
  • Vhodné i pro absolventy

  • Asistent/ka obchodního oddělení zajišťuje dílčí činnosti v obchodním oddělení firmy. Pracuje jako administrativně-organizační podpora pro obchodníky. Připravuje podklady pro obchodní jednání, uzavírání smluv a realizaci zakázek. Zároveň eviduje realizované zakázky a zajišťuje jejich plnění. Připravuje podklady pro vymáhání pohledávek, jedná se zákazníky.

Nabízíme:

  • Nástupní mzda od 22 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené, 13. plat

METAL TRADE COMAX a.s,

se sídlem Velvary 420, PSČ 273 24, IČO 496 84 442

zápis do OR vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 11701,

 www.mtcomax.cz

Zašlete nám svůj životopis

OCHRANA OSOBNÍCH ŮDAJÚ

Zákazník registrací v prodejně STŘECHY COMAX® uděluje společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v registračním formuláři pro interní, marketingové a propagační účely včetně zasílání obchodních sdělení v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu: jméno, příjmení, kontaktní údaje (email, telefon), údaje o nákupech. Zákazník dává společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely vytvoření databáze zákazníků, nabízení obchodu a služeb a za účelem reklamní a marketingové činnosti, a to do doby písemného odvolání zaslaného na adresu sídla společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.