Nabídka práce v METAL TRADE COMAX, a.s.

Kateřina Snopková
personalistka 

Nabízíme zajímavá pracovní místa v našich moderních závodech v Německu, ve Velvarech, v Kolíně či Litovli. Vítáme uchazeče z technických, ekonomických i počítačových oborů. Úspěšným uchazečům nabízíme možnost pronájmu firemního bytu v místě našeho sídla ve Velvarech. Mluvíte německy? Pojďte s námi pracovat do Německa, nabízíme dobře zajištěnou práci včetně dopravy a ubytování.

Nevybrali jste si žádnou z volných pracovních pozic? Napište nám nebo zavolejte na kontakty níže, naše personalistka Kateřina Snopková s Vámi probere individuální možnosti Vašeho uplatnění u nás.

739 583 958   

OETINGER ALUMINIUM (DE)
OETINGER ALUMINIUM (DE)

Po akvizici druhé největší německé huti Oetinger Aluminium jsme se stali jednou z největších hliníkových hutí v Evropě. Přidejte se k nám a vyzkoušejte si u nás práci v zahraničí. Pečlivě Vás zaučíme u nás ve Velvarech a také Vám zajistíme pracovní povolení, dopravu, ubytování i lekce němčiny.

Jindřichův Hradec

a

Velvary


Sídliště 420,
273 24 Velvary  

Pro výrobní závod VELVARY hledáme:

Personální úsek

Profilovací centrum

Lakovací linka: 

Dělicí centrum lakovací linky:Nenašli jste vhodnou pozici a přesto se chcete uplatnit v naší společnosti? 
Zašlete nám svůj životopis.
Vaše žádosti archivujeme a v momentě, kdy se objeví vhodná pozice, oslovíme Vás. 

OCHRANA OSOBNÍCH ŮDAJÚ

Zákazník registrací v prodejně STŘECHY COMAX® uděluje společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v registračním formuláři pro interní, marketingové a propagační účely včetně zasílání obchodních sdělení v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu: jméno, příjmení, kontaktní údaje (email, telefon), údaje o nákupech. Zákazník dává společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely vytvoření databáze zákazníků, nabízení obchodu a služeb a za účelem reklamní a marketingové činnosti, a to do doby písemného odvolání zaslaného na adresu sídla společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.