O NÁS - STŘECHY COMAX® VE VELVARECH 

STŘECHY COMAX® nabízejí řešení pro stavbu i rekonstrukci šikmých střech s ucelenou řadou ohýbaných prvků. Dodáváme veškeré střešní lemování a ohýbané střešní prvky dle dokumentace stavby, nebo dle zadání zhotovitele. Zakázkově dělíme tabule plechu a převíjíme lakované plechové svitky METAL TRADE COMAX a.s. dle zadaných požadavků. Roční objem výroby střediska STŘECH COMAX® v roce 2020 dosáhl  8 600 tun.


Historie STŘECH COMAX® sahá do 70. let minulého století, kdy sloužily jako podniková prodejna plechů z produkce Lakovací linky.  Až do roku 2014 sídlily ve výrobním areálu společnosti a nabízely maloodběratelům lakovaný plech určený k dalšímu zpracování.

Pro rostoucí poptávku jsme se rozhodli zúročit mnohaletou zkušenost se zpracováním plechů a od roku 2015 vyrábíme pod značkou STŘECHY COMAX® několik typů plechové střešní krytiny v novém moderním areálu o výměře 12.000m² propojujícím výrobu, skladové plochy a vzorkovou prodejnu. Úspěšné obchodní zastoupení máme v anglickém Bristolu a německém Weißenhornu.Zpravodaj společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.

NAŠE ZÁZEMÍ

Výrobní a skladové prostory STŘECH COMAX® ve Velvarech mají výměru 12.000 m². Moderní výrobní haly jsou vybaveny profilovacími linkami na výrobu několika typů plechové střešní krytiny. Pro potřeby zákazníků disponujeme i strojním vybavením pro zakázkové dělení plechu a zakázkové převíjení svitků lakovaného materiálu z produkce společnosti METAL TRADE COMAX a.s. Roční objem podélně či příčně děleného materiálu činí 5.000 tun. Své bohaté zkušenosti z českého trhu jsme v roce 2016 přenesli do anglického Bristolu a v roce 2020 do německého Weißenhornu.


STŘECHY COMAX® ROČNĚ POKRYJÍ NA 660 000 m² STŘEŠNÍCH PLOCH


VYSTAVUJEME

Tým STŘECH COMAX® sestává z 45 zaměstnanců projekce, výroby a obchodu, z čehož obchodní tým tvoří 8 zkušených obchodníků. Ti se pravidelně účastní významných stavebních veletrhů - každý rok prezentují výrobní program STŘECH COMAX® na veletrhu Střechy Praha - v roce 2021 se veletrhu zúčastnili posedmé.


PREZENTUJEME

STŘECHY COMAX® jsou partnerem největší sítě specializovaných prodejců a výrobců plechových i skládaných střešních krytin. Účastní se konferencí STŘECHA SPECIÁL, které probíhají vždy začátkem roku v různých městech republiky. Smyslem je přiblížit se co nejvíce potřebám a tématům, o která se obchodní partneři prioritně zajímají. Součástí konferencí je prezentace naší nejvyšší produktové řady - prémiových hliníkových výrobků.