O NÁS - STŘECHY COMAX® VE VELVARECH 

STŘECHY COMAX® nabízejí řešení pro stavbu i rekonstrukci šikmých střech s ucelenou řadou ohýbaných prvků. Dodáváme veškeré střešní lemování a ohýbané střešní prvky dle dokumentace stavby, nebo dle zadání zhotovitele. Zakázkově dělíme tabule plechu a převíjíme lakované plechové svitky METAL TRADE COMAX® a.s., dle zadaných požadavků. Roční objem výroby střediska STŘECH COMAX® v roce 2020 dosáhl  8600 tun.


Historie STŘECH COMAX® sahá do 70 let minulého století, kdy sloužily jako podniková prodejna plechů z produkce Lakovací linky.  Až do roku 2014 sídlily ve výrobním areálu společnosti a nabízely maloodběratelům lakovaný plech určený k dalšímu zpracování.

Pro rostoucí poptávku jsme se rozhodli zúročit mnohaletou zkušenost se zpracováním plechů a od roku 2015 nabízíme pod značkou STŘECHY COMAX® několik typů plechové střešní krytiny v novém moderním areálu propojujícím výrobu, skladové plochy a vzorkovou prodejnu.


Zpravodaj společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.

NAŠE ZÁZEMÍ

Výrobní a skladové prostory STŘECH COMAX® ve Velvarech mají výměru 2 500 m² . Moderní výrobní hala je vybavena několika profilovacími linkami pro výrobu střešní krytiny COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI,  COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKACOMAX TR18TR35, TR40, TR50 Pro potřeby zákazníků disponujeme také strojním vybavením pro zakázkové dělení plechu a zakázkové převíjení svitků lakovaného materiálu z produkce společnosti METAL TRADE COMAX a.s. Roční objem podélně či příčně děleného materiálu činí 3 500 t. Své zkušenosti s prodejem plechových střešních krytin jsme v roce 2016 přenesli také do jihočeského Jindřichova Hradce a Anglického Bristolu. 


STŘECHY COMAX® ROČNĚ POKRYJÍ NA 660 000 m² STŘEŠNÍCH PLOCH


VYSTAVUJEME

Pracovní tým STŘECH COMAX® sestává z 35 zaměstnanců výroby, projekce a obchodu, z čehož obchodní tým tvoří 6 zkušených obchodníků. Obchodníci se pravidelně účastní významných stavebních veletrhů - každý rok např. prezentují novinky výrobního sortimentu STŘECH COMAX® na veletrhu Střechy Praha.

PREZENTUJEME

STŘECHY COMAX® se již po druhé v roce 2018 stávají partnerem největší sítě specializovaných prodejců a předních výrobců plechových i skládaných střešních krytin. Postupně jsme se účastnili 14 konferencí STŘECHY SPECIÁL, které probíhali v období od 16. ledna do 27. února 2018 ve 11 různých městech po celé ČR. Snahou bylo se co nejvíce přiblížit Vašim potřebám a tématům o která máte zájem. Součástí těchto konferencí bylo i představení prémiových produktů a zajímavého věrnostního programu pro registrované zákazníky.