O NÁS - STŘECHY COMAX® VE VELVARECH 

STŘECHY COMAX® nabízejí řešení pro stavbu i rekonstrukci šikmých střech s ucelenou řadou ohýbaných prvků. Dodáváme veškeré střešní lemování a ohýbané střešní prvky dle dokumentace stavby, nebo dle zadání zhotovitele. Zakázkově dělíme tabule plechu a převíjíme lakované plechové svitky METAL TRADE COMAX a.s. dle zadaných požadavků. Roční objem výroby střediska STŘECH COMAX® v roce 2021 dosáhl  bezmála 10 000 tun.


Historie STŘECH COMAX® sahá do 70. let minulého století, kdy sloužily jako podniková prodejna plechů z produkce Lakovací linky.  Až do roku 2014 sídlily ve výrobním areálu společnosti a nabízely maloodběratelům lakovaný plech určený k dalšímu zpracování.

Pro rostoucí poptávku jsme se rozhodli zúročit mnohaletou zkušenost se zpracováním plechů a od roku 2015 vyrábíme pod značkou STŘECHY COMAX® několik typů plechové střešní krytiny v novém moderním areálu o výměře 12.000m² propojujícím výrobu, skladové plochy a vzorkovou prodejnu. Úspěšné obchodní zastoupení máme v anglickém Bristolu a německém Weißenhornu.Zpravodaj společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.


NAŠE ZÁZEMÍ

Výrobní a skladové prostory STŘECH COMAX® ve Velvarech mají výměru 12.000 m². Moderní výrobní haly jsou vybaveny profilovacími linkami na výrobu několika typů plechové střešní krytiny. Pro potřeby zákazníků disponujeme i strojním vybavením pro zakázkové dělení plechu a zakázkové převíjení svitků lakovaného materiálu z produkce společnosti METAL TRADE COMAX a.s. Roční objem podélně či příčně děleného materiálu činí 5.000 tun. 

Zveme vás na návštěvu prostřednictvím videovizitky.

Podívat se na výrobu vaší střechy jste srdečně zváni i osobně.


VYSTAVUJEME

Tým STŘECH COMAX® sestává z 45 zaměstnanců projekce, výroby a obchodu, z čehož obchodní tým tvoří 8 zkušených obchodníků. Ti se pravidelně účastní významných stavebních veletrhů - každý rok prezentují výrobní program STŘECH COMAX® na veletrhu Střechy Praha - v roce 2021 se veletrhu zúčastnili posedmé.

PREZENTUJEME

STŘECHY COMAX® jsou partnerem největší sítě specializovaných prodejců a výrobců plechových i skládaných střešních krytin. STŘECHA SPECIÁL v rámci konferencí organizovaných skrze celou republiku umožňuje představit pracovníkům velkých stavebních center naše prémiové střešní výrobky a novinky. Členem organizace STŘECHA SPECIÁL jsme od roku 2017 a konferencí se účastníme každým rokem.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu