STŘECHY COMAX® PUBLIKUJÍ 


V této sekci Vás budeme informovat o novinkách publikovaných společností STŘECHY COMAX® týkající se klempířského řemesla, výroby plechových střešních krytin, dále také systému lakování plechu a připravovaných akcích společnosti.

Ano, ano. Všichni víme, jak to chodí v lidových pohádkách, kde pan král má střechu ze zlatého plechu. Lidová slovesnost odrážela známou skutečnost, že drahá plechová střecha byla jen na prestižních stavbách. Drahá ruční, nebo hamernická výroba plechu znamenala, že nejlepší materiál byl použit jen na střeše kostela a báni zámku.

Představa romanticky bílých Vánoc je zakořeněna hluboko v mysli každého z nás. Abychom Vánoce a nastávající zimní období prožili v klidu a pohodě, je počátkem Adventu nejvyšší čas pro preventivní údržbu Vaší střechy

Střecha dělá dům - kromě ochrany objektu i jeho obyvatel před nepřízní stále extrémnějšího počasí tvoří korunu celé stavby. Právě plechová krytina dotváří po staletí architekturu těch nejprestižnějších staveb. Moderní technologie výroby i pokládky učinila plechové střešní krytiny cenově dostupnými široké veřejnosti

Plechové střešní krytiny provázejí lidstvo déle než dvě tisíciletí. Nebyli to jenom staří Římané, jejichž stavební praktiky máme zdokumentované díky Vitruviovým knihám. Ve starověku se plech vyráběl kovářským pěchováním. K dispozici jako střešní krytina byl plech olověný a ze slitin mědi. Zpracování těchto kovů je technologicky...

Velvarská lakovací linka firmy Metal Trade Comax a.s., jediná linka pro technologii Coil Coating v České republice určuje materiálový sortiment krytin, které STŘECHY COMAX® dodávají na tuzemský trh.

V letošním roce 2018, úspěšně proběhl již třetí ročník vzdělávacích konferencí zaměřených na živnostníky a majitele firem. Zde jste měli možnost využít mnoho zajímavých informací z oblasti práva, norem i marketingu a pomoci tak oživit vaše podnikání v oboru střech pro nadcházející sezónu.

V poslední době se ve virtuálním internetovém prostoru šíří různé alternativní informace, polopravdy, hoaxy. Jako výrobce plechových střešních krytin považujeme za nutné se vůči nim vymezit.