Ochrana proti spamu!

Do pole napište slovo souhlasím. Bez vložení slova do pole nebude poptávka zaregistrována !!

Kraj :

Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj

montáž krytiny ?

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam.
POPTEJTE

Pro zpracování kvalitní cenové nabídky je důležité nám zaslat veškeré potřebné informace. K tomuto účelu slouží poptávkový formulář. Potřebná data jsou zpracována naším technickým oddělením a automaticky přiřazena vašemu obchodnímu zástupci v daném regionu. Následně Vás budeme kontaktovat s konkrétní cenovou nabídkou, která je šita Vaší střeše na míru.

Banner - ČeskýVýrobek.cz

PŘEDNOSTI PLECHOVÝCH KRYTIN SPOLEČNOSTI STŘECHY COMAX® S ČESKÝM RODOKMENEM.

Obchodní tým společnosti STŘECHY COMAX® je připraven Vám podat veškeré informace při výběru vhodné střešní krytiny či lakovaného materiálu od společnosti METAL TRADE COMAX, a.s. Neváhejte kontaktovat svého regionálního zástupce s poptávkou kvalitní české krytiny pro Vaši střechu. 

Banner - ČeskýVýrobek.cz


ČESKÁ


Jsme firma s dlouholetou tradicí a s lakováním pozinkovaných a hliníkových plechů máme více jak 45. leté zkušenosti. Veškerý vstupní materiál je lakován a následně zpracováván v ČR. Všechny typy střešních krytin se vyrábí ve výrobním závodě ve Velvarech, vlastními zaměstnanci a na nových výrobních linkách. 


TRADICE


METAL TRADE COMAX, a.s., je jedním z prvních představitelů kontinuálního lakování v Evropě a jediným výrobcem kontinuálně lakovaného plechu v České republice. Pro výrobu používáme pouze kvalitní vstupní materiál s dohledatelným původem a potřebnými certifikáty. Za námi dodaný materiál neseme zodpovědnost.


STÁLOBAREVNOST


Díky neměnnosti výrobních technologií jsme schopni opakovaně produkovat materiál se stejnou povrchovou úpravou i odstínem. Na materiál poskytujeme záruky. Jsme schopni nalakovat i atypické odstíny, dle požadavku zákazníka. V těchto odstínech může bát i Vaše nová střecha.


FLEXIBILITA


Mezi naše přednosti patří rychlost dodání, zkušenosti s výrobou, kvalita materiálu, vlastní doprava, tým zkušených techniků a lidský přístup.


RECYKLOVATELNOST


Námi vyráběný a dodávaný materiál je po ukončení svého životního cyklu recyklovatelné a jeho použitím není zvyšována zátěž životního prostředí.


KOMPATIBILITA


Dodávkou střešní krytiny naše práce nekončí. Ke střeše nabízíme veškeré ohýbané prvky a to ve standardních tvarech nebo podle přání zákazníka. Spojovací materiál, těsnění, prosvětlovací profily, bezpečnostní prvky, doplňkové hydroizolační vrstvy, separační vrstvy, okapový systém a další...

FAIR PLAY


S našimi zákazníky jednáme na rovinu a obchod se snažíme dělat tak, aby byl spokojený jak prodávající, tak kupující. Naši obchodní partneři jsou pro nás důležití.NEJŽÁDANĚJŠÍ BAREVNÉ ODSTÍNY PLECHOVÝCH KRYTIN S PRÉMIOVOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU COMAX®


Druhy nátěrů u výrobků STŘECHY COMAX® s jedinečnými funkčními a estetickými vlastnostmi umožňují použití našich plechových krytin i v těch nejnáročnějších podmínkách - vnitřních i venkovních. Možnost využití barevného odstínu lakovaného na míru vašich požadavků od 400 m2 střešních a fasádních ploch.PES HD 25 µm (High Durability) "LESK"- (HLADKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA) - UV odolnost (RUV 3), chemická odolnost stejná jako u standardních polyesterů, vyšší korozní odolnost (RC 3), vyšší flexibilita, vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům než PES. 


PES TEXT 30 µm, "MAT" - TEXTURNÍ/STRUKTUROVANÝ POVRCH, vyšší odolnost než PES HD, dobrá odolnost proti poškrábání, zamezuje odleskům slunečního světla, strukturovaný vzhled, provedení STOCCO - velmi moderní design.


PES TEXT 30 µm, "MAT+STOCCO" - TEXTURNÍ/STRUKTUROVANÝ POVRCH, stejné vlastnosti jako PES TEXT, jedná se o strukturovanou povrchovou úpravu podobnou pomerančové kůře, která se vytváří soustavou válců po nalakování materiálu.


PUR/PA 55 µm - "HRUBŠÍ POVRCH - POLYAMIDOVÉ ČÁSTICE"- prémiový povlak pro profilované střešní krytiny, výborná ohebnost, velmi dobrá chemická odolnost, výborná odolnost vůči mechanickému poškození díky strukturnímu povrchu, výborná odolnost vnějšímu prostředí (RUV4), korozní odolnost RC 5.


PVDF 37 µm - "HLADKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA" - vysoká odolnost vůči UV (RUV5), korozní odolnost RC 4, vysoká chemická odolnost, použití pro stavební prvky v prostředí s vyšší UV zátěží nebo v průmyslovém prostředí (výborná chemická odolnost), stálobarevnost, velmi dobrá ohebnost u falcovaných krytinPES HD 25 µm (High Durability) "LESK"

PES TEXT 30 µm, "MAT"

PES TEXT 30 µm, "MAT+STOCCO"

PUR/PA 55 µm " POLYAMIDOVÉ ČÁSTICE"

PVDF 37 µm 

PES

PES

PES

V letošním roce jsme s našimi partnery uskutečnili několik zajímavých projektů a realizací plechových střešních krytin COMAX®. V první řadě se jednalo o pokládku krytiny COMAX TAŠKA modul 350 s ocelovým jádrem, která byla v letošním roce nahrazena novým typem profilu COMAX TAŠKA MAXI, a to klasickým způsobem a s pokládkou na latě o rozteči 350 mm. Jednalo se o rekonstrukci budovy ubytovacího zařízení u vlakového nádraží ve Velvarech, kde střecha zaujme členitostí střešních rovin o celkové rozloze cca 200 m².

Dalším projektem byla rekonstrukce střešního pláště v obci Chržín u Velvar. Použita byla krytina COMAX FALC S HLINÍKOVÝM JÁDREM jako ideálně těsný a lehký plášť, vhodný pro starší rekonstruovaný krov. Dále jsme testovali pokládku střešní krytiny COMAX KLIK S OCELOVÝM JÁDREM 0,55 mm tl Krytina imitující vzhled klasického falcovaného plechu s dutou stojatou drážkou vyniká vysokou odolností a velice rychlou pokládkou. Jednalo se o poměrně nízký sklon střešních rovin 11° s celkovou výměrou 470 m², kde jsme použili COMAX KLIK s ocelovým jádrem a povrchovou úpravou PVDF, který se klade na latě 40x60 mm s roztečí 230 mm.

První služba

Klikněte a můžete začít psát. Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae.

Druhá služba

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit.

Třetí služba

Klikněte a můžete začít psát. Est laborum et dolorum fuga et harum quidem.

Název služby

Klikněte a můžete začít psát. Repellendus temporibus autem quibusdam et aut.

Název služby

Klikněte a můžete začít psát. Repellendus temporibus autem quibusdam et aut.

Nadpis textu


Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam.Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam.