Banner - ČeskýVýrobek.cz

COMAX TRAPÉZ -TR 50/250 - OCELOVÝ STŘEŠNÍ/STĚNOVÝ PROFIL


Plechový trapézový profil TR50/250, jako variabilní řešení střešního pláště pro individuální požadavky. Tento pevný trapézový profil je vhodným řešením pro konstrukčně náročnější řešení střech i fasád rozměrných staveb a stěnových ploch bez větších omezení. Vhodné je použití tohoto konstrukčního profilu i pro stropy a bednění vyplněné betonem.


  • Profilovaná střešní krytina COMAX TRAPÉZ TR 50/250, vyráběná dle délek a tvaru střechy s minimalizací odpadu spojeného s prostřihy při montáži krytiny
  • s ideální hmotností 7,3 Kg/jde ovhodné řešení pro rekonstrukce všech staveb
  • možnost použití krytiny již od 8° sklonu střešních ploch
  • střešní krytina vhodná pro novostavby a rekonstrukce větších hal s nízkým sklonem střešních ploch, opláštění budov, krytí stěn a podhledů hal
  • velkoformátové šáry kratiny COMAX TRAPÉZ - TR 50/250 s ocelovým jádrem profilujeme od 1000 mm do max. 12 000 mm z důvodu tepelné roztažnosti použitého materiálu
  • díky velkému formátu je pokládka krytiny velice rychlá a ekonomická
  • vyrobenou krytinu standardně dodáváme do 10 pracovních dní se všemi doplňky přímo na stavbu

Aluzinkový trapézový profil TR50, v tloušťkách od 0,6/0,75/0,88 mm


PLECHOVÁ KRYTINA STŘEŠE NA MÍRU


Na základě přesného zaměření střešních ploch je plechová krytina profilována na míru dle kladečského plánu a konstrukčních možností střechy.


KLADEČSKÝ PLÁN NA KRYTINU ZDARMA


Nezávazná cenová kalkulace a kladečský plán ke každé plechové střeše s odborným poradenstvím do 48 hodin.
ODSTÍN KRYTINY DLE VAŠICH PŘEDSTAV


Možnost výroby standardních i nestandardních povrchových úprav a odstínů plechové krytiny na zakázku již od 400 m².


Antikondenzační fólie (FILC), vyrobená z netkané textilie, která je propletena množstvím černo-bílých vláken, mezi kterými vznikají malé komůrky, které mají za úkol absorbovat kondenzát a po venkovním oteplení jej opět odpařit zpět do místnosti, haly. Hlavní funkcí fólie je absorpce vody, redukce hluku, odolnost proti mikroorganismům a prevence proti poškození zboží skladovaného v prostoru s jednoduchou střešní skladbou.


NEJŽÁDANĚJŠÍ BAREVNÉ ODSTÍNY PLECHOVÝCH KRYTIN S PRÉMIOVOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU
COMAX®Druhy nátěrů u výrobků STŘECHY COMAX® s jedinečnými funkčními a estetickými vlastnostmi umožňují použití našich plechových krytin i v těch nejnáročnějších podmínkách - vnitřních i venkovních. Možnost využití barevného odstínu lakovaného na míru vašich požadavků od 400 m2 střešních a fasádních ploch.


COMAX TRAPÉZ 50 - PES HD 25 µm (High Durability) "LESK"- (HLADKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA) - UV odolnost (RUV 3), chemická odolnost stejná jako u standardních polyesterů, vyšší korozní odolnost (RC 3), vyšší flexibilita, vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům než PES.


Barvy na internetových stránkách se mohou mírně lišit oproti certifikovanému vzorníku.