OHÝBÁNÍ KLEMPÍŘSKÝCH PRVKŮ


Technické oddělení STŘECH COMAX® navrhne na základě projektové dokumentace, nebo zaměření střešních ploch vhodné řešení klempířských prvků pro oplechování střechy. Vždy jsou prvky optimalizovány ke konkrétnímu typu plechové střešní krytiny COMAX®.


Kladečský plán a cenová nabídka kompletního střešního systému obsahují přesný počet běžných metrů klempířských prvků, jako jsou ohýbaný hřeben, závětrné lišty nebo-li štítové lemování vrchní, spodní lemování, ploché zatahovací a okapové lemování, větrací hřebenové lišty, úžlabí atd. Zakázkové ohýbání plechu provádíme také na základě přesného požadavku zákazníka v délkách 2, 3, 4, 5 a 6 m při  rozvinuté šíři dle nákresu a specifikace. Veškeré druhy ohýbaných prvků dodáváme se střešní krytinou na míru každé střeše v doporučených délkách od 2 do 4 m. Pokud zákazník neurčí jinak, tak ohýbání jednotlivých klempířských prvků probíhá na základě standardních rozvinů materiálu - viz. Přehled standardních ohýbaných prvků.CNC OHÝBAČKA PLECHU VELVARY

AUTOMATICKÁ OHÝBAČKA BIEGMASTER BM 6.1,5

Dlouhá ohýbací linka je určena výhradně pro ohýbání plechů podle technických údajů. Před samotným ohýbáním až 6 000 mm dlouhých pásů plechu je možné provést podélné dělení plechu dle požadovaných rozměrů až do délky 6 m. Každý z kroků ohýbání  může být proveden ručně, poloautomaticky, nebo plně automaticky.

  • POUŽITELNÁ DÉLKA 6 200 mm
  • DÉLKA ZASUNUTÍ - 1 130 mm
  • OHÝBACÍ A ŘEZNÁ SÍLA - Fe -  1,5 mm, Al -  2,0 mm
  • ZBYTKOVÁ VÝŠKA - 915 mm

OHÝBAČKA PLECHU J. HRADEC

ELEKTROMOTORICKÁ MODULÁRNÍ OHÝBAČKA PLECHŮ

Ohýbací linka je určena pro ohýbání rozměrnějších tvarů lakovaného a nelakovaného ocelového nebo hliníkového plechu až do délky 6 000 mm. Linka je opatřena vodící lištou a nůžkami pro podélné stříhání plechu přes celou délku stroje do délky 6 m.

  • POUŽITELNÁ DÉLKA - 6040 mm
  • DÉLKA ZASUNUTÍ - 1 100 mm
  • OHÝBACÍ A ŘEZNÁ SÍLA - Fe, Al - 0,8 m
  • MAX. ÚHEL POLOOTOČENÍ - 145°


ZAKÁZKOVĚ OHÝBÁME LAKOVANÝ MATERIÁL DO DÉLKY 6 000 mm


VÝROBA STANDARDNÍCH I ATYPICKÝCH KLEMPÍŘSKÝCH PRVKŮ


Výrobní středisko STŘECHY COMAX® ve Velavarech a v Jindřichově Hradci nabízí zakázkovou výrobu veškerých standardních i atypických plechových střešních klempířských prvků. Veškeré ohýbané prvky jsou opatřeny snímatelnou krycí PE folií proti poškrábání materiálu při přepravě či následné montáži.