Banner - ČeskýVýrobek.cz

COMAX TRAPÉZ -TR 35/207, OCELOVÝ STŘEŠNÍ/STĚNOVÝ PROFIL

Jeden z nejpoužívanějších trapézových profilů COMAX - TR 35/207 s ocelovým jádrem a ochranou vrstvou zinku 275g/m², pro krytí šikmých střech průmyslových a zemědělských objektů, větších sportovních a  skladových hal z důrazem na kvalitu zpracování ochraného lakování s dlouhou životností.
  • Profilovaná pozinkovaná střešní krytina COMAX TRAPÉZ FeZn/TR35/207, vyráběná dle délek a tvaru střechy s minimalizací odpadu spojeného s prostřihy při montáži krytiny. 
  • Střešní krytina vhodná pro novostavby a rekonstrukce větších hal s nízkým sklonem střešních ploch, opláštění budov, krytí stěn a podhledů. 
  • Velkoformátové pásy TR35/207 s ocelovým jádrem profilujeme od 1000 mm do max. 12 000 mm z důvodu tepelné roztažnosti použitého materiálu a manipulace s pásy. 
  • Vyrobenou krytinu standardně dodáváme do 10 pracovních dní se všemi doplňky přímo na stavbu, dle vašeho požadavku.


Aluzinkový trapézový profil TR35, v tloušťkách od 0,6/0,75/0,88 mm.


PLECHOVÁ KRYTINA STŘEŠE NA MÍRU


Na základě přesného zaměření střešních ploch je plechová krytina profilována na míru dle kladečského plánu a konstrukčních možností střechy.


KLADEČSKÝ PLÁN NA KRYTINU ZDARMA


Nezávazná cenová kalkulace a kladečský plán ke každé plechové střeše s odborným poradenstvím do 48 hodin.

ODSTÍN KRYTINY DLE VAŠICH PŘEDSTAV


Možnost výroby standardních i nestandardních povrchových úprav a odstínů plechové krytiny na zakázku již od 400 m².

ABSOREX

Antikondenzační folie, vyrobená z netkané textilie, která je propletena množstvím černo-bílých vláken, mezi kterými vznikají malé komůrky, které mají za úkol absorbovat kondenzát a po venkovním oteplení jej opět odpařit zpět do místnosti, haly. Hlavní funkcí fólie je absorpce vody, redukce hluku, odolnost proti mikroorganismům a prevence proti poškození zboží skladovaného v prostoru s jednoduchou střešní skladbou.NEJŽÁDANĚJŠÍ BAREVNÉ ODSTÍNY PLECHOVÝCH KRYTIN S PRÉMIOVOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU
COMAX®Druhy nátěrů u výrobků STŘECHY COMAX® s jedinečnými funkčními a estetickými vlastnostmi umožňují použití našich plechových krytin i v těch nejnáročnějších podmínkách - vnitřních i venkovních. Možnost využití barevného odstínu lakovaného na míru vašich požadavků od 400 m2 střešních a fasádních ploch.


COMAX TRAPÉZ 35 - PES HD 25 µm (High Durability) "LESK"- (HLADKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA) - UV odolnost (RUV 3), chemická odolnost stejná jako u standardních polyesterů, vyšší korozní odolnost (RC 3), vyšší flexibilita, vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům než PES.


Barvy na internetových stránkách se mohou mírně lišit oproti certifikovanému vzorníku.