Zakázkové úpravy plechů a svitků | COMAX
COMAX služby

Zakázkové úpravy
plechů a svitků

Zjistit více

Charakteristika služby

V rámci našich služeb nabízíme také možnost úprav plechů a svitků na zakázku. Tyto služby realizujeme ve spolupráci s naší mateřskou společností METAL TRADE COMAX, a.s.

Díky modernímu strojovému vybavení nabízíme nadstandardní služby jako jsou příčné a podélné dělení lakovaného i přírodního materiálu, převíjení svitků do velikosti 1 t a šíře do 1 250 mm, ohýbání klempířských prvků pro oplechování střechy do délky 6 m. Veškeré klempířské prvky jsou vždy optimalizovány ke konkrétnímu typu plechové krytiny COMAX® a opatřeny snímatelnou krycí PE folií proti poškrábání materiálu při přepravě či následné montáži.

Veškeré služby jsou realizovány ve sjednaných lhůtách dle potřeb zákazníka s možností dopravy až na stavbu.

Unikátní výhody zakázkové úpravy plechů a svitků COMAX

Rychla realizace úprav | COMAX

Rychlá
realizace úprav

Vlastní výrobní střediska | COMAX

Vlastní

výrobní střediska

Profesionální vybavení | COMAX

Profesionální

vybavení

Originální odstín | COMAX

Dlouholeté 
zkušenosti

Profesionální zázemí

Zakázkové úpravy plechů a svitků zajišťujeme v našem výrobním areálu ve Velvarech a v provozovně 
v Jindřichově Hradci, a to včetně zakázkové výroby všech standardních i atypických plechových střešních klempířských prvků.

Všechna naše pracoviště pro zakázkové úpravy plechů a svitků disponují plně profesionálním a moderním vybavením.

COMAX podélné dělení plechu

Zakázkové dělení

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu standardních i nestandardních barev a povrchových úprav plechu lakovaného systémem Coil Coating. Plech jsme schopni dělit příčně i podélně přesně podle vašich potřeb. Vstupním materiálem pro zakázkové dělení plechových tabulí jsou hliníkové slitiny a měkké a konstrukční oceli válcované za studena, vhodné k dalšímu tváření. Tabule lakujeme a dělíme v délkách a množství v souladu s přesným zadáním každého zákazníka.

Mimo dělení plechů, které realizujeme ve spolupráci s dělicími centry mateřské společnosti METAL TRADE COMAX, nabízíme i přesné přístřihy lakovaného i přírodního, ocelového i hliníkového materiálu dle individuálních požadavků. Díky vysoké skladové kapacitě dokážeme poptávky našich zákazníků odbavovat prakticky okamžitě.

Zakázkové převíjení

Ve výrobním areálu STŘECHY COMAX ve Velvarech a naší provozovně v Jindřichově Hradci nabízíme službu zakázkového převíjení (odmotávání) lakovaného i nelakovaného materiálu. Disponujeme několika typy převíjecích linek. Převíjení plechu a jeho dodání tak probíhá v přesně stanovených lhůtách a dle potřeb zákazníka.

COMAX převíjení svitků
Zakázkové úpravy plechů a svitků COMAX

Zakázkové ohýbání

Naše technické oddělení na základě projektové dokumentace nebo zaměření střešních ploch navrhuje pro každou zakázku vhodné řešení klempířských prvků pro oplechování střechy. Jednotlivé prvky jsou vždy optimalizovány pro konkrétní typ plechové krytiny COMAX.

Kladečský plán a cenová nabídka kompletního střešního systému obsahují přesný počet běžných metrů klempířských prvků, jako jsou ohýbaný hřeben, závětrné lišty, vrchní a spodní štítové lemování, ploché zatahovací a okapové lemování, větrací hřebenové lišty, úžlabí a další.

Zakázkové ohýbání plechu provádíme také na základě přesného požadavku zákazníka v délkách do 6 m při rozvinuté šíři dle nákresu a specifikace. Veškeré druhy ohýbaných prvků dodáváme se střešní krytinou v doporučených délkách na míru každé střeše.

Doplňkové služby pro naše klienty

Doprava a balení | Služby COMAX

Doprava a
balení

Vaši krytinu i další komponenty pečlivě zabalíme a spolehlivě dopravíme na místo určení. Pro bezpečnou dopravu i vykládku máme k dispozici několik vlastích vozů s hydraulickým ramenem.

Klempířská asistence | COMAX

Klempířská
Asistence

Nabízíme vám profi asistenci při realizaci pokládky střechy přímo na stavbě. Od dopravy materiálu, obsluhy profilovací linky a podpory námi proškoleného pracovníka.

Lakování na zakázku | COMAX

Lakování na

zakázku

Pro náročné zákazníky nabízíme lakování plechových krytin na zakázku. Na výběr máte více než 800 odstínů, jako jediní v ČR využíváme technologii Coal Coating.

Jak vybrat střešní krytinu | COMAX průvodce

Jak na správný
výběr střechy

Aby vám střecha dlouho a dobře sloužila po funkční i estetické stránce, je třeba věnovat jejímu výběru dostatečnou péči. Proto jsme pro vás připravili přehledného průvodce.

Zakázková úprava plechů a svitků

Máte zájem o zakázkové úpravy svitků nebo plechů?

Pro podrobnější informace kontaktujte naše obchodní oddělení.

velvary@strechycomax.cz+420 315 730 220