Banner - ČeskýVýrobek.cz

ÚSPĚŠNÉ REALIZACE STŘECHY COMAX®

Představujeme Vám vybrané realizace našich projektů včetně těch, které jsme dodali do zahraničí. Najdete zde přehled nejzajímavějších plechových střech a fasád COMAX realizovaných v Evropě včetně projektu moderní vlnité plechové fasády COMAX v Lotyšsku. Prohlédněte si galerie našich realizací, věříme, že vás inspirují.

U Turského rybníka 

"U Turského rybníka", tak malebně se jmenuje projekt moderního rezidenčního bydlení v Tursku u Prahy, charakrerizovaný výhledem na vodní hladinu místního rybníka. Pro krytí šikmé střechy developer citlivě zvolil zámkovou krytinu COMAX KLIK 25 FeZn 0,50mm PUR/PA v odstínu 7016 - antracit.

Střechu místní knihovny v pražském Radotíně zdobí ocelová krytina COMAX FALC FeZn 0,55 PUR/PA 3009. Plechovou střechu měla knihovna už před rozsáhlou přístavbou a rekonstrukcí v roce 2006
a zůstala jí věrná - objektu velmi sluší.

Novostavba ZŠ v Rajhradicích nahradila historickou školní budovu z roku 1891 a stala se novou dominantou obce - valbovou střechu vkusně doplnila plechová krytina COMAX TAŠKA v tradiční barevnosti.

Proměna kulturního domu v Olšanech je nepřehlédnutelná a dokládá proměnu českého venkova - nejen použité materiály, ale i barvy odrážení moderní trendy - zde plechová krytina COMAX KLIK, která nezatíží ani starší krov, a její pokládka je vskutku "na kliknutí".

ZŠ ve Vysokém Veselí sídlí v budově bývalého zámku a pyšní se hliníkovou krytinou COMAX ALUKRYT citlivě zvolenou co do barevnosti i stavebního stylu historické zámecké budovy.

Moderní bytový dům na Ostravsku vznikl vkusnou rekonstrukcí, která zachovala autentický ráz původní budovy, jež sloužila jako základní škola. S členitou střechou si dobře poradila naše hliníková krytina COMAX ALUKRYT.

Lakujeme až 600 odstínů ročně, ale zelená RAL 6005 není u střešní krytiny zcela běžná. Horské boudě zasazené do zeleného prostředí však nerušivá barva svědčí a zvolená krytina COMAX FALC je do horského prostředí s větším množstvím sněhu ideální. 

Majitel novostavby rodinného domu na Vrchlabsku vsadil na moderní look svého domu - zvolil hliníkovou krytinu COMAX BoCo 330 v barvě RAL 7016 a udělal dobře - vznikl úhledný kompaktní celek.

Představujeme zde dřevostavbu na Jihlavsku, kde investor kladl důraz na moderní bydlení - kombinace materiálů ocel-dřevo-sklo (a z druhé strany domu velká panoramatická okna s výhledem do krajiny) se vydařily. Krytina COMAX Klik 25, FeZn, PUR/PA 7016

Útulný rodinný dům v Černém Dole pokrývá pozinkovaná krytina COMAX FALC lakovaná matným odstínem RAL 3011 a roubený dům je ve výsledku nejen pohledný, ale i dobře připravený na všechny rozmary počasí na horách včetně sněhové nadílky.

Výměna krytiny u atypicky tvarovaného bytového domu na Karlovarsku, vsazeného mezi silnici a řeku, vhodně doplnila zvolenou barevnost fasády. Provedení: COMAX Falc Al, 7016 Texturní MAT.

Řadové domy v obci Štěkeň vybudovala obec k následnému prodeji do osobního vlastnictví. Zvolené zastřešení představuje kombinaci pálené krytiny a oplechovaných vikýřů a podtrhuje atraktivitu nového bydlení. 

Oplechování z profilu COMAX Falc 9006, FeZn PES Texturní MAT. 

Pro novostavbu moderního rekreačního domu v Krušných horách zvolil investor pozinkované provedení krytiny COMAX KLIK 25/515mm, PUR/PA, tl. 0,55mm v antracitovém odstínu. A moudře ji zvolil nejen pro střechu, ale i pro fasádu v blízkosti lesa, čímž ji udrží krásnou a čistou po dlouhá léta.

Jedná se o jednu z nejstarších dochovaných budov v Jarošově nad Nežárkou. Areál prošel řadou úprav, původně sloužil jako jílová škrobárna (sušárna) zřízená roku 1905. Provedení: kombinace krytin COMAX Falc + COMAX Klik FeZn 7016 PES Lesk

Výměna střešní krytiny viditelně oživí ráz celé budovy,  jak ukazuje tato realizace. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě obce Ostrov nad Ohří.  Provedení: COMAX Taška Maxi FeZn PES LESK 3009.

Novostavba rodinného domu na Božím Daru. Byl zde použit náš COMAX Klik 38 (vyšší zámek krytiny), který je určen pro stavby v nadmořské výšce nad 600 m.n.m. (běžně prodáváme spíše Klik 25). Provedení Al, Texturní mat, 7016.

COMAX Boco - malofornátová designová hliníková šablona v provedení Al 0,70 mm PES 7016 (antracit) Textura MAT. Symetrická šablona dokonale podtrhuje symetrický tvar valbové střechy.

COMAX BoCo - nekonečná inspirace pro novostavbu i rekonstrukci - krásná na každém typu nemovitosti. Zde v provedení Al 0,70 mm PES 7016 (antracit) Textura MAT.

COMAX BoCo Al 0,70 mm PES 7016 Textura MAT zdobí i budovu rumburského vlakového nádraží. Maloformátová kosočtvercová šablona je vkusný historizující prvek na nové střeše objektu z 2. pol. 19.stol.

Hliníková krytina COMAX FALC Al 0,70 mm sluší sedlové střeše
v přírodním (nelakovaném) provedení a skvěle se doplňuje se střešními doplňky - zde naše nové hliníkové sněhové trubkové zábrany. 

Rekonstrukce střechy činžovního domu v památkově chráněné zóně Prahy 5 - Újezdu za využití designové hliníkové šablony COMAX BoCo 330 a COMAX FALC s povrchovou úpravou TEXT MAT 7016

Rekonstrukce střechy rodinného domu v Praze - Kbelích za použití hliníkové krytiny COMAX TAŠKA MAXI s povrchovou úpravou PES MAT 8004

Rekonstrukce penzionu v obci Hřensko - České Švýcarsko, s použitím falcované střešní krytiny COMAX FALC s hliníkovým jádrem a povrchovou úpravou PES HD TEXT. "MAT"/7016

Rekonstrukce rodinného domu v obci Jeníkov u Chrudimi s velkoformátovou střešní krytinou COMAX TAŠKA MAXI  s hliníkovým jádrem a povrchovou úpravoPES HD TEXT. "MAT"/7016/8017

Novostavba rodinného domu v Liberci s použitím novinky pro jaro 2019 - šablona COMAX BOCO 330 s hliníkovým jádrem s povrchovou úpravou  PES HD TEXT. "MAT"/7016

Použití velkoformátové střešní a fasádní krytiny COMAX VLNKA s ocelovým jádrem pro opláštění krásné komerční budovy nového Motosalonu HK v Hradci Králové. Hladká povrchová úprava PES HD/8019

Výstavba nové nákupní haly Norma v městě Sadská. Použití profilovaných šárů krytiny COMAX FALC s hliníkovým jádrem a povrchovou úpravou PES HD "LESK" v barvě 8023 RAL. Krytina je dělena do několika příčných a podélných dilatačních celků z důvodu použití až 25 bm dlouhých šárů/1800m² 

Rekonstrukce střešního pláště rodinného domu v obci Velká Bučina nedaleko Velvar. Použití velkoformátových pásů krytiny COMAX TAŠKA MAXI s pozinkovaným ocelovým jádrem a hladkou povrchovou úpravou PES HD 7016 "LESK"

Stavba nového ubytovacího zařízení v obci Ostrov u Boru nedaleko Tachova. Použita byla ocelová pozinkovaná krytina drážkového typu s jednoduchým zaklapnutím šárů a skrytým kotvením. COMAX KLIK FeZn PES HD "LESK"/7016 

Přístavba rodinného domu v obci Vepřek u Nové Vsi s použitím profilované střešní krytiny COMAX TAŠKA MAXI s ocelovým jádrem v povrchové úpravě PES HD "LESK"/3011

Nový domeček pro Velvarskou družinu. Stavba je vyrobena ze dřeva a je natřena ušlechtilými oleji, má kvalitní střechu z plechu v designu profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI s ocelovým jádrem a povrchovou úpravou PES HD TEXT. "MAT"/8004. 

Rekonstrukce střešního pláště rodinného domu v obci Mělnická Vrutice u Mělníka s použitím nové maloformátové střešní krytiny COMAX TAŠKA MINI s ocelovým jádrem. Jedná se o dvoumodulové řešení krytiny se skrytým kotvením v povrchové úpravě PES HD "LESK"/7016

REVITALIZACE PANELOVÝCH DOMŮ

Jedinečné řešení změny zastřešení bytových domů všech typů i tvarů. Precizní příprava dřevěných konstrukcí a pokládka plechové střešní krytiny COMAX® od společnosti STŘECHY 92.