Banner - ČeskýVýrobek.cz

ÚSPĚŠNÉ REALIZACE STŘECHY COMAX®

Představujeme Vám vybrané realizace našich projektů včetně těch, které jsme dodali do zahraničí. Najdete zde přehled nejzajímavějších plechových střech a fasád COMAX realizovaných v Evropě včetně projektu moderní vlnité plechové fasády COMAX v Lotyšsku. Prohlédněte si galerie našich realizací, věříme, že vás inspirují.

Při rekonstrukci rodinného domku v Jilemnici si majitel zvolil na střechu hliníkovou krytinu COMAX FALC v odstínu, který nazýváme Dunkel Grau (texturní MAT). Střecha domu je doplněna zachytávači sněhu, ty zabraňují náhlému sesuvu sněhu při tání. 

Druhou ukázku hliníkové krytiny COMAX BoCo v červené barvě (odstín 3009 texturní MAT) můžete vidět v obci Pecka. Na výklenek majitel použil krytinu COMAX FALC. Na severní straně domu byly použity rozražeče sněhu.

Střešní krytinu COMAX BoCo 330 jsme Vám již představili vícekrát, převážně ve tmavé antracitové barvě, zde na rodinném domku v Nové Pace můžete vidět COMAX BoCo v barvě červené. Použitý odstín je 3009, povrchová úprava texturní MAT. Krytina je z hliníku.

Na roubence ve vesnici Dolní Kalná si můžete prohlédnout krytinu COMAX FALC z hliníku. Majitel domu vhodně použil antracitovou barvu krytiny (odstín 7016). Povrchová úprava krytiny je texturní MAT.

Novou střešní krytinu od COMAXu má zubní klinika v centru Tanvaldu. Na budovu byla vybrána krytina z hliníku - Klik 25 v hladkém provedení bez prolisu. Odstín 8017. Budova prošla rekonstrukcí před rokem. 

Budova obecního úřadu a pošty, v obci Rudník, je po rekonstrukci již několik let. Stále vypadá jako nová. Byla zde použita hliníková krytina COMAX Falc ve "stříbrně šedém" provedení. Odstín krytiny je 9007 a povrchová úprava Texturní MAT.

Mateřská školka v Říčanech

Představujeme vám zajímavý projekt nové mateřské školy v Říčanech, pro kterou architekt zvolil naši maloformátovou krytinu COMAX BoCo v jemných pastelových barvách, jimiž neutrální bílou novostavbu s plochou střechou ozvláštnil  barevnou "dětskou optikou".


V obci Smržovka můžete vidět další realizaci s použitím naší krytiny COMAX Falc. U této rekonstrukce z minulého roku, bylo použito ocelové jádro s "top" povrchovou úpravou PUR/PA. Odstín krytiny je oblíbený antracit 7016. Naši zákazníci tuto variantu dlouhodobě preferují díky poměru cena a kvalita.  

U Turského rybníka 

"U Turského rybníka", tak malebně se jmenuje projekt moderního rezidenčního bydlení v Tursku u Prahy, charakrerizovaný výhledem na vodní hladinu místního rybníka. Pro krytí šikmé střechy developer citlivě zvolil zámkovou krytinu COMAX KLIK 25 FeZn 0,50mm PUR/PA v odstínu 7016 - antracit.

Střechu místní knihovny v pražském Radotíně zdobí ocelová krytina COMAX FALC FeZn 0,55 PUR/PA 3009. Plechovou střechu měla knihovna už před rozsáhlou přístavbou a rekonstrukcí v roce 2006
a zůstala jí věrná - objektu velmi sluší.

Novostavba ZŠ v Rajhradicích nahradila historickou školní budovu z roku 1891 a stala se novou dominantou obce - valbovou střechu vkusně doplnila plechová krytina COMAX TAŠKA v tradiční barevnosti.

Proměna kulturního domu v Olšanech je nepřehlédnutelná a dokládá proměnu českého venkova - nejen použité materiály, ale i barvy odrážení moderní trendy - zde plechová krytina COMAX KLIK, která nezatíží ani starší krov, a její pokládka je vskutku "na kliknutí".

ZŠ ve Vysokém Veselí sídlí v budově bývalého zámku a pyšní se hliníkovou krytinou COMAX ALUKRYT citlivě zvolenou co do barevnosti i stavebního stylu historické zámecké budovy.

Moderní bytový dům na Ostravsku vznikl vkusnou rekonstrukcí, která zachovala autentický ráz původní budovy, jež sloužila jako základní škola. S členitou střechou si dobře poradila naše hliníková krytina COMAX ALUKRYT.

Lakujeme až 600 odstínů ročně, ale zelená RAL 6005 není u střešní krytiny zcela běžná. Horské boudě zasazené do zeleného prostředí však nerušivá barva svědčí a zvolená krytina COMAX FALC je do horského prostředí s větším množstvím sněhu ideální. 

Majitel novostavby rodinného domu na Vrchlabsku vsadil na moderní look svého domu - zvolil hliníkovou krytinu COMAX BoCo 330 v barvě RAL 7016 a udělal dobře - vznikl úhledný kompaktní celek.

Představujeme zde dřevostavbu na Jihlavsku, kde investor kladl důraz na moderní bydlení - kombinace materiálů ocel-dřevo-sklo (a z druhé strany domu velká panoramatická okna s výhledem do krajiny) se vydařily. Krytina COMAX Klik 25, FeZn, PUR/PA 7016

Útulný rodinný dům v Černém Dole pokrývá pozinkovaná krytina COMAX FALC lakovaná matným odstínem 3011 PES a roubený dům je ve výsledku nejen pohledný, ale i dobře připravený na všechny rozmary počasí na horách včetně sněhové nadílky.

Výměna krytiny u atypicky tvarovaného bytového domu na Karlovarsku, vsazeného mezi silnici a řeku, vhodně doplnila zvolenou barevnost fasády. Provedení: COMAX Falc Al, 7016 Texturní MAT.

Řadové domy v obci Štěkeň vybudovala obec k následnému prodeji do osobního vlastnictví. Zvolené zastřešení představuje kombinaci pálené krytiny a oplechovaných vikýřů a podtrhuje atraktivitu nového bydlení. 

Oplechování z profilu COMAX Falc 9006, FeZn PES Texturní MAT. 

Pro novostavbu moderního rekreačního domu v Krušných horách zvolil investor pozinkované provedení krytiny COMAX KLIK 25/515mm, PUR/PA, tl. 0,55mm v antracitovém odstínu. A moudře ji zvolil nejen pro střechu, ale i pro fasádu v blízkosti lesa, čímž ji udrží krásnou a čistou po dlouhá léta.

Jedná se o jednu z nejstarších dochovaných budov v Jarošově nad Nežárkou. Areál prošel řadou úprav, původně sloužil jako jílová škrobárna (sušárna) zřízená roku 1905. Provedení: kombinace krytin COMAX Falc + COMAX Klik FeZn 7016 PES Lesk

Výměna střešní krytiny viditelně oživí ráz celé budovy,  jak ukazuje tato realizace. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě obce Ostrov nad Ohří.  Provedení: COMAX Taška Maxi FeZn PES LESK 3009.

Novostavba rodinného domu na Božím Daru. Byl zde použit náš COMAX Klik 38 (vyšší zámek krytiny), který je určen pro stavby v nadmořské výšce nad 600 m.n.m. (běžně prodáváme spíše Klik 25). Provedení Al, Texturní mat, 7016.

COMAX Boco - malofornátová designová hliníková šablona v provedení Al 0,70 mm PES 7016 (antracit) Textura MAT. Symetrická šablona dokonale podtrhuje symetrický tvar valbové střechy.

COMAX BoCo - nekonečná inspirace pro novostavbu i rekonstrukci - krásná na každém typu nemovitosti. Zde v provedení Al 0,70 mm PES 7016 (antracit) Textura MAT.

COMAX BoCo Al 0,70 mm PES 7016 Textura MAT zdobí i budovu rumburského vlakového nádraží. Maloformátová kosočtvercová šablona je vkusný historizující prvek na nové střeše objektu z 2. pol. 19.stol.

Hliníková krytina COMAX FALC Al 0,70 mm sluší sedlové střeše
v přírodním (nelakovaném) provedení a skvěle se doplňuje se střešními doplňky - zde naše nové hliníkové sněhové trubkové zábrany. 

Rekonstrukce střechy činžovního domu v památkově chráněné zóně Prahy 5 - Újezdu za využití designové hliníkové šablony COMAX BoCo 330 a COMAX FALC s povrchovou úpravou TEXT MAT 7016

Rekonstrukce střechy rodinného domu v Praze - Kbelích za použití hliníkové krytiny COMAX TAŠKA MAXI s povrchovou úpravou PES MAT 8004

Rekonstrukce penzionu v obci Hřensko - České Švýcarsko, s použitím falcované střešní krytiny COMAX FALC s hliníkovým jádrem a povrchovou úpravou PES HD TEXT. "MAT"/7016

Rekonstrukce rodinného domu v obci Jeníkov u Chrudimi s velkoformátovou střešní krytinou COMAX TAŠKA MAXI  s hliníkovým jádrem a povrchovou úpravoPES HD TEXT. "MAT"/7016/8017

Novostavba rodinného domu v Liberci s použitím novinky pro jaro 2019 - šablona COMAX BOCO 330 s hliníkovým jádrem s povrchovou úpravou  PES HD TEXT. "MAT"/7016

Použití velkoformátové střešní a fasádní krytiny COMAX VLNKA s ocelovým jádrem pro opláštění krásné komerční budovy nového Motosalonu HK v Hradci Králové. Hladká povrchová úprava PES HD/8019

Výstavba nové nákupní haly Norma v městě Sadská. Použití profilovaných šárů krytiny COMAX FALC s hliníkovým jádrem a povrchovou úpravou PES HD "LESK" v barvě 8023 RAL. Krytina je dělena do několika příčných a podélných dilatačních celků z důvodu použití až 25 bm dlouhých šárů/1800m² 

Rekonstrukce střešního pláště rodinného domu v obci Velká Bučina nedaleko Velvar. Použití velkoformátových pásů krytiny COMAX TAŠKA MAXI s pozinkovaným ocelovým jádrem a hladkou povrchovou úpravou PES HD 7016 "LESK"

Stavba nového ubytovacího zařízení v obci Ostrov u Boru nedaleko Tachova. Použita byla ocelová pozinkovaná krytina drážkového typu s jednoduchým zaklapnutím šárů a skrytým kotvením. COMAX KLIK FeZn PES HD "LESK"/7016 

Přístavba rodinného domu v obci Vepřek u Nové Vsi s použitím profilované střešní krytiny COMAX TAŠKA MAXI s ocelovým jádrem v povrchové úpravě PES HD "LESK"/3011

Nový domeček pro Velvarskou družinu. Stavba je vyrobena ze dřeva a je natřena ušlechtilými oleji, má kvalitní střechu z plechu v designu profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI s ocelovým jádrem a povrchovou úpravou PES HD TEXT. "MAT"/8004. 

Rekonstrukce střešního pláště rodinného domu v obci Mělnická Vrutice u Mělníka s použitím nové maloformátové střešní krytiny COMAX TAŠKA MINI s ocelovým jádrem. Jedná se o dvoumodulové řešení krytiny se skrytým kotvením v povrchové úpravě PES HD "LESK"/7016

REVITALIZACE PANELOVÝCH DOMŮ

Jedinečné řešení změny zastřešení bytových domů všech typů i tvarů. Precizní příprava dřevěných konstrukcí a pokládka plechové střešní krytiny COMAX® od společnosti STŘECHY 92.