ZAKÁZKOVÉ DĚLENÍ PLECHU

Linka pro příčné dělení lakovaného a přírodního (nelakovaného) ocelového nebo hliníkového materiálu se nachází ve výrobním areálu STŘECHY COMAX® ve Velvarech. Rovnačka s příčným dělením lakovaného a nelakovaného plechu KoDL Bollina s ukladačem je zařízení určené pro odstranění oblé zakřivenosti plechu po odvinutí ze svitku a pro jeho následné příčné dělení v délce do 6 m. 

STŘECHY COMAX® nabízí širokou škálu standardních i nestandardních barev a povrchových úprav plechu lakovaného systémem COIL COATING. Tento plech jsme schopni příčně i podélně dělit dle potřeb zákazníka. Vstupním materiálem pro zakázkové dělení plechových tabulí jsou hliníkové slitiny, měkké a konstrukční oceli válcované za studena, vhodné k dalšímu tváření. Dokážeme nalakovat a následně dělit tabule v délkách a množství dle přesného zadání zákazníka

  • ŠÍŘKA PÁSU - max 1 540 mm
  • TLOUŠŤKA PÁSU - Al - 0,5 - 2,0 mm
  • TLOUŠŤKA PÁSU - FeZn - 0,4 - 2,0 mm
  • POČET ROVNACÍCH VÁLCŮ - 9 ks
  • DÉLKA TABULE PLECHU - max. 6 000 mm
  • HMOTNOST BALENÍ (PALETA) - max. 1 500 kg      DĚLENÍ LAKOVANÉHO A PŘÍRODNÍHO PLECHU COMAX® S NÍZKÝMI NÁKLADY


DĚLICÍ LINKA VELVARY

Dělicí linka STŘECHY COMAX® ve spolupráci s dělicími centry mateřské společnosti METAL TRADE COMAX a.s. je připravena vyhovět standardním i nestandardním požadavkům zákazníka na příčné a podélné dělení svitků. 

STŘECHY COMAX® nabízí přesné přístřihy lakovaného i přírodního, ocelového i hliníkového materiálu dle individuálních požadavků. Díky vysoké skladové kapacitě jsme schopni uspokojit požadavky zákazníků prakticky okamžitě.