COMAX Falc - Ideální volba střešní krytiny

Krytina Comax Falc je vyráběna lakováním hliníkové nebo ocelové slitiny dokonale přizpůsobené dalšímu zpracování. Laková vrstva poskytuje kovovému jádru duální korozní ochranu a zároveň umocňuje estetické vyznění střechy. Díky vlastní lakovací lince jsou střešní krytiny dostupné v nebývale široké paletě barev i povrchových úprav. Tato nabídka řádově předčí možnosti, které nabízejí veškeré tvrdé střešní krytiny.

Střešní krytina COMAX Falc navazuje na historií ověřené lištové i falcové krytí z tabulí. Řemeslně zpracovávaná krytina ve formě dlouhých a velmi dlouhých šárů (pásů) se hodí na všechny tvary šikmých střech, rovinných i organických tvarů nejmodernější architektury. Mimořádná těsnost spojení šárů umožňuje její použití od nejnižších spádů (4°) až po kolmé plochy fasád, kde se uplatní svým jednotícím vzhledem, nebo naopak vyzdvihne a zdůrazní vstupní portál či jiný architektonický detail. 

Image
Falc, Slovensko 9006

 

Krytinové šáry COMAX Falc jsou určeny nejen k ručnímu, ale i strojnímu krytí, což zefektivňuje její použití na velkých střešních plochách. Skryté nepřímé kotvení přispívá k těsnosti i estetice plechové střechy. Na rozdíl od patinujících kovových materiálů, které se také používají, je COMAX Falc k dispozici okamžitě v optimálním optickém výrazu. Comax Falc nezbarvuje fasády a chodníky vyplavovanými ionty a solemi jako patinující materiály a je proto mimořádně vhodný pro připojení na systémy sběru dešťové vody pro jakékoliv použití.

 

V neposlední řadě musíme zmínit lehkost krytiny COMAX Falc, která se kladně projeví nejen při dopravě a pokládce, ale snížením zatížení stavby po celou dobu její dlouhé životnosti. Krytina s jádrem z hliníkové slitiny je obzvláště vhodná i na stavby monumentální s projektovanou životností přesahující století. Střechy COMAX poskytují na tuto krytinu nejdelší záruku až 65 let. 

Image
Moderní apartmány, Falc 7016
máte zájem

A co Vy? Máte střechu připravenou na zimu?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zachytávačů, neváhejte se obrátit.

velvary@strechycomax.cz +420 999 000 999