Jubilejní 25. ročník veletrhu Střechy – Solar – Řemeslo je za námi!

Na 170 výrobců a dodavatelů z 8 zemí představilo své novinky v oblasti střešních materiálů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, střešních oken, okapových systémů, fasád, nářadí a strojů, solárních systémů, bateriových úložišť nebo systémů nabíjení. Dalších 160 firem se prezentovalo na souběžných akcích v oboru dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů, včetně zdrojů vytápění. Celková hrubá výstavní plocha souboru všech veletrhů činila 16 400 m2, z nich rovných 100mpatřilo našemu stánku Střechy COMAX.

Tato rozloha byla i pro naši firmu novým rekordem, neboť v loňském roce jsme operovali na ploše stánku o třetinu menší, ale pro rostoucí poptávku a několik připravovaných novinek jsme pro letošní roční neváhali ukrojit opět větší kus.

Největší zájem návštěvníků sklidila novinka – fotovoltaický systém COMAX Solar, což je kompletní fotovoltaický systém, plně integrovaný v ocelové střešní krytině KLIK. Dále nová maloformátová krytina COMAX ComBo 430, která vychází z tvaru tradiční české šablony a je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu, proto představuje skvělou alternativu pro rekonstrukce rodinných domů, chat a chalup z původních azbestocementových krytin při udržení designu. Poslední novinkou byla naše tradiční hliníková krytina COMAX Alukryt v matném provedení a ve třech skladových odstínech se zárukou až 50 let.

Jsme rádi, že jsme se letos mohli opět setkat s tolika lidmi, probrat možnosti spolupráce či konkrétní realizaci vysněné střechy a ukázat celé portfolio naší výroby plechových krytin s rodokmenem. 

Děkujeme také všem obchodním partnerům, kteří nás navštívili a pomáhají nám prohloubit a rozšiřovat spolupráci do dalších let.

Již teď se těšíme na další ročník na viděnou!

máte zájem

A co Vy? Máte střechu připravenou na zimu?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zachytávačů, neváhejte se obrátit.

velvary@strechycomax.cz +420 999 000 999