Banner - ČeskýVýrobek.cz

COMAX TRAPÉZ -TR 40/183 - OCELOVÝ STŘEŠNÍ/STĚNOVÝ PROFIL


Trapézový profil TR 40/183, FeZn nabízíme v mnoha barevných odstínech i tloušťkách ocelového pozinkovaného materíálu. Toto konstrukční a materiálové provedení je vhodné pro vnější opláštění budov a krytí šikmých střech administrativních, průmyslových a komerčních budov. TR 40 představuje zajímavé řešení pro pravidelně členité plochy s možností individuálního vzhledu. Grafická identita je lakována doslova na míru jedinečným požadavkům každé společnosti.


  • Profilovaná střešní krytina COMAX TRAPÉZ 40/183 FeZn, vyráběná dle délek a tvaru střechy s minimalizací odpadu spojeného s prostřihy při montáži krytiny
  • s ideální hmotností 5,4 Kg/jde ovhodné řešení pro rekonstrukce všech staveb
  • možnost použití krytiny již od 8° sklonu střešních ploch
  • střešní krytina vhodná pro novostavby a rekonstrukce větších hal s nízkým sklonem střešních ploch, opláštění budov, krytí stěn a podhledů hal
  • velkoformátové šáry kratiny COMAX TRAPÉZ - TR 40/183 s ocelovým jádrem profilujeme od 1000 mm do max. 12 000 mm z důvodu tepelné roztažnosti použitého materiálu
  • díky velkému formátu je pokládka krytiny velice rychlá a ekonomická
  • vyrobenou krytinu standardně dodáváme do 10 pracovních dní se všemi doplňky přímo na stavbu

Aluzinkový trapézový profil TR40, v tloušťkách od 0,6/0,75/0,88 mm.


PLECHOVÁ KRYTINA STŘEŠE NA MÍRU 


Na základě přesného zaměření střešních ploch je plechová krytina profilována na míru dle kladečského plánu a konstrukčních možností střechy. 


KLADEČSKÝ PLÁN NA KRYTINU ZDARMA 


Nezávazná cenová kalkulace a kladečský plán ke každé plechové střeše s odborným poradenstvím do 48 hodin. 
ODSTÍN KRYTINY DLE VAŠICH PŘEDSTAV 


Možnost výroby standardních i nestandardních povrchových úprav a odstínů plechové krytiny na zakázku již od 400 m². 


Antikondenzační fólie (FILC), vyrobená z netkané textilie, která je propletena množstvím černo-bílých vláken, mezi kterými vznikají malé komůrky, ktgeré mají za úkol absorbovat kondenzát a po venkovním oteplení jej opět odpařit zpět do místnosti, haly. Hlavní funkcí fólie je absorpce vody, redukce hluku, odolnost proti mikroorganismům a prevence proti poškození zboží skladovaného v prostoru s jednoduchou střešní skladbou..

NEJŽÁDANĚJŠÍ BAREVNÉ ODSTÍNY PLECHOVÝCH KRYTIN S PRÉMIOVOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU
COMAX®Druhy nátěrů u výrobků STŘECHY COMAX® s jedinečnými funkčními a estetickými vlastnostmi umožňují použití našich plechových krytin i v těch nejnáročnějších podmínkách - vnitřních i venkovních. Možnost využití barevného odstínu lakovaného na míru vašich požadavků od 400 m2 střešních a fasádních ploch.


COMAX TRAPÉZ 40 - PES HD 25 µm (High Durability) "LESK"- (HLADKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA) - UV odolnost (RUV 3), chemická odolnost stejná jako u standardních polyesterů, vyšší korozní odolnost (RC 3), vyšší flexibilita, vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům než PES.


Barvy na internetových stránkách se mohou mírně lišit oproti certifikovanému vzorníku.