Veletrh STŘECHY PRAHA 2023 měl vysokou návštěvnost

Pražská střechařská výstava je úspěšně za námi

Střechy Praha jsou největší přehlídkou střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Je místem každoročního setkání předních odborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, řemeslníků, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří projevili zájem o moderní plechovou krytinu a zavítali na náš stánek STŘECHY COMAX - výhercem sobotního losování "KRYTINY ZDARMA" se stal pan Aleš z Ostravy - Psářů, jemuž tímto upřímně blahopřejeme.

Nikdo nepřišel zkrátka

Všichni účastníci losování, kteří nezískali krytinu zdarma, obdrželi v souladu s pravidly akce veletržní slevu 15% ve formě voucheru na jednorázový odběr krytiny zn. COMAX ve volitelném množství. Voucher obdrželi na svůj email registrovaný do veletržní akce.

O Veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO

Veletrh má 25letou historii a postupně se od skromnějších začátků vypracoval na klíčovou a respektovanou událost v oboru, která propojuje odborníky, řemeslníky a nadšence střešního světa. V průběhu čtvrtstoletí jsme společně prošli neuvěřitelnou cestu neustálého rozvoje a vylepšování veletrhu, který dnes prezentuje to nejlepší z oblasti střech a úspor energií. Je též nepostradatelným zdrojem informací pro odborníky i širokou veřejnost.

Veletrh Střechy-Solar-Řemeslo je už 25 let centrem veškerého dění okolo střech. „ZASTŘEŠUJE“ nejen místo pro společnou prezentaci všech aktuálních novinek, ale především vytváří platformu pro setkávání a výměnu zkušeností. A to jak mezi koncovými zákazníky a firmami, tak mezi odborníky navzájem. Pravidelně začátkem roku se zde poprvé prezentují inovace a nové směry pro danou sezónu, které se týkají stavebnictví a řemeslných oborů i oblasti energetiky. Navštivte veletrh Střechy-Solar-Řemeslo a udělejte krok vpřed v souladu s moderními trendy a udržitelným rozvojem.

Těšíme se na další ročníky, během kterých chceme nadále přinášet nejlepší střešní, solární a další úsporná řešení a společně posouvat pomyslnou laťku kvality veletrhu do nových výšin.

 

máte zájem

A co Vy? Máte střechu připravenou na zimu?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zachytávačů, neváhejte se obrátit.

velvary@strechycomax.cz +420 999 000 999