Vlastní bydlení včetně zaměstnání v COMAXU? To u nás není žádný problém!

Byty COMAX je nový developerský projekt naší mateřské společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., jehož cílem je výstavba tří bytových domů ve Velvarech pro všechny, kteří hledají ideální místo pro život v příjemném a dobře dostupném prostředí. 
 
Město Velvary se nachází ve Středočeském kraji zhruba 30 km severně od Prahy, mají přes 3000 obyvatel a historické jádro města je památkovou zónou. V těsné blízkosti se nacházejí nákupní možnosti, mateřská a základní škola, park, vlaková nebo autobusová stanice. Aktivní lidé najdou bohaté sportovní vyžití i těsnou blízkost volné přírody. Velvary disponují vynikajícím dopravním napojením jak na silniční síť dálnice D8 i D7, tak i železniční dopravou, kdy jste s jedním přestupem (Kralupy nad Vltavou) za 55 minut v centru Prahy.
 
Od června 2024 jsou k prodeji byty různých velikostí a dispozic: 1+KK, 2+KK, 2+1, 3+KK a 4+KK. A to již od 2 995 000,- Kč. Rozsáhlý výběr bytů zajišťuje možnost výběru ideálního domova podle individuálních potřeb a představ. 
 
Nad rámec developerského projektu nabízíme možnost zaměstnání v naší společnosti se zajímavým finančním ohodnocením a skvělými benefity. 
 
Pojďte tedy spojit příjemné s užitečným a ke stálému zaměstnání si pořiďte vlastní bydlení! 
 
Zní vám to skvěle? Tak neváhejte a staňte se součástí COMAX týmu! 
 
Více informací, včetně podrobného popisu a možnosti rezervace bytu naleznete na našich stránkách: https://pracecomax.cz/byty-comax/ nebo na telefonu: 604 544 889
máte zájem

A co Vy? Máte střechu připravenou na zimu?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zachytávačů, neváhejte se obrátit.

velvary@strechycomax.cz +420 999 000 999