VLASTNÍ LAKOVACÍ LINKA 
ZAKÁZKOVÉ LAKOVÁNÍ STŘECHY COMAX®

Možnost výroby nestandardních odstínů všech barev odvozených od RAL
v množství od 400 m2, ve všech povrchových úpravách.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY PLECHOVÝCH KRYTIN COMAX®  


STŘECHY COMAX® používají svitky určené k lakování a výrobě krytin s deklarovanými vlastnostmi od předních dodavatelů. Vrchní ochranný lak je rovnoměrně nanášen systémem COIL COATING, dle požadavků Evropské asociace ECCA, sdružující přední výrobce lakovaného plechu se sídlem v Bruselu. Jako jediní v České Republice vlastníme technologii COIL COATING pro lakování kovových pasů. Ta spočívá v navalování speciálního organického nátěru na rozvinutý ocelový nebo hliníkový pas pomocí soustavy válců s následným tvrzením v pecích, což zaručuje rovnoměrně celistvý nános povlaku po celém pasu a dodává materiálu jedinečné funkční a estetické vlastnosti pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách. 

Kromě dodávek hotových barev přímo od špičkových výrobců disponuje společnost METAL TRADE COMAX, a.s., dvěma vlastními tónovacími linkami. V laboratoři experti ročně namíchají až 400 různých odstínů. 


MOŽNOSTI POVRCHOVÝ ÚPRAV (UKÁZKA NA ODSTÍNU 7016 - ANTRACIT)

DRUHY POVLAKŮ


PES HD (High Durability) - UV odolnost, vyšší korozní odolnost a flexibilita, vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům než PES

PES TEXT - texturní/strukturovaný povrch, vyšší odolnost než PES HD

PVDF - vysoká odolnost vůči UV, vysoká chemická odolnost Použití pro stavební prvky v prostředí s vyšší UV zátěží nebo v průmyslovém prostředí (chemická odolnost)

PUR/PA - výborná odolnost vůči mechanickému poškození díky strukturnímu povrchu. 

ROČNĚ V LABORATOŘI NAMÍCHÁME AŽ 400 ODSTÍNŮ BAREV 

LABORATOŘ A MÍSÍRNA BAREV SPOLEČNOSTI  METAL TRADE COMAX, a.s.


V roce 2015 společnost METAL TRADE COMAX, a.s kolaudovala zcela nové laboratorní prostory v areálu společnosti. Laboratoř je rozdělena na výrobu nátěrových hmot a oddělení pro sledování kvality nátěrových hmot. Moderní vybavení laboratoří pro široké testování kvality nám umožňuje udržovat vysokou kvalitu lakovaného materiálu pro výrobu plechových střešních krytin COMAX®.