blog

Zajímavosti ze světa
střech COMAX

Zajímavosti týkajících se výroby plechových krytin, systému lakování, rozdílů v povrchových úpravách s ohledem na jejich využití, klempířského řemesla a dalších souvisejících témat.

Zajímavosti

Je Vaše střecha připravena na sníh?

Blíží se nám roční období, kdy bude v našich zeměpisných šířkách opět sníh a led prověřovat kvalitu a funkčnost střešních krytin a konstrukcí. Ze střech, které na zimu nejsou připravené, budou padat sněhové a ledové laviny, ohrožující zdraví i životy chodců o škodách na majetku ani nemluvě. Dnešním hlavním tématem proto budou sněhové zábrany a sněhové zachytávače pro plechové střešní krytiny.
Přečíst
Zajímavosti

Jak u nás vypadá výroba jednotlivých střešních krytin?

Stroje jsou vždy srdcem jakékoliv výrobní firmy. V dnešním článku Vám představíme srdce naší haly STŘECHY COMAX®, kde ročně vyrobíme a prodáme více než 9000 tun (400.000 m²) plechových střešních výrobků. Naše moderní výrobní a skladové prostory ve Velvarech mají výměru 12.000 m² a jsou vybaveny moderními profilovacími linkami na výrobu několika druhů a typů plechové střešní krytiny. Zajímá Vás, jak taková výroba konkrétních krytin vypadá? Pojďme se společně blíže podívat na stroje, na kterých vyrábíme 6 druhů krytin v 20 typech!
Přečíst
Zajímavosti

Veletrh STŘECHY PRAHA 2023 měl vysokou návštěvnost

Veletrh Střechy Praha je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.
Přečíst
Zajímavosti

Chalupářská sezóna zahájena - stylově se STŘECHAMI COMAX®

Je známo, že mezi aktuálními trendy ve střechách pro rekreační objekty jsou moderní plechové krytiny. Představují řešení pro všechny typy střech včetně rekonstrukcí a výborně fungují i u novostaveb, kde zejména v kombinaci s fasádami z přírodních materiálů vytvářejí architektonicky poutavé realizace.
Přečíst
Zajímavosti

COMAX Falc - Ideální volba střešní krytiny

Střecha dělá dům - kromě ochrany objektu i jeho obyvatel před nepřízní stále extrémnějšího počasí tvoří korunu celé stavby. Právě plechová krytina dotváří po staletí architekturu těch nejprestižnějších staveb. Moderní technologie výroby i pokládky učinila plechové střešní krytiny cenově dostupnými široké veřejnosti.
Přečíst