STŘECHY COMAX® AKTUÁLNĚ

                                                                                                                                        ... S lehkostí na celý život.

Zpravodaj společnosti STŘECHY COMAX® - 2 vydání

Pozvánka na školení STŘECHY COMAX® pro realizační týmy 

SEMINÁŘ "STŘEŠNÍ A FASÁDNÍ SYSTÉMY"

METAL TRADE COMAX, a.s., je vlastníkem jediné kontinuální lakovací linky pro lakování plechů v České republice a současně zkušeným výrobcem střešních a fasádních systémů z lakovaného plechu zn. STŘECHY COMAX®.

Ve spolupráci se ČKAIT jsme připravili půldenní akreditovaný seminář "Střešní a fasádní systémy". V pátek 25. října 2019 se u nás ve Velvarech uskutečnil jeho první běh, který byl svým pojetím ojedinělý - konal se v živém prostředí našeho výrobního závodu a byl doplněn o unikátní ukázku lakování plechů na kontinuální lakovací lince - pracujeme až se 450 odstíny barev.

V rámci semináře jsme představili střešní a fasádní systémy COMAX®, jejich rozmanité povrchové úpravy v závislosti na cílovém použití a především technologii lakování, jež dává materiálu výjimečné užitné a estetické vlastnosti. Seminář byl určen nejen pro členy ČKAIT, ale i pro ostatní pozemní projektanty, architekty a studenty se zájmem o doporučení, jak efektivně využít prvotřídní vlastnosti lakovaného plechu v moderním stavebnictví.


Dny stavebnin DEK Praha Hostivař

Dne 11. 9. 2019 proběhla v Praze Hostivaři velice povedená akce s názvem "NAPLŇ KÝBL PO UŠI" , která přinesla krásné počasí, výborné  občerstvení a spoustu zajímavých setkání. Tým STŘECH COMAX® jako jediný zástupce střechařského sektoru zaznamenal  nemalý zájem veřejnosti o nabízený sortiment plechových střešních krytin. Velkému úspěchu se těšila zejména maloformátová falcovaná šablona COMAX BOCO pro krytí střech a fasád. Příjemné posezení a přátelský kolektiv na velice profesionální úrovni přispěl k celkovému kladnému hodnocení akce.


STŘECHY COMAX® se účastnily partnerské akce dne otevřených dveří ve stavebninách DEK.


Děkujeme za návštěvu klempířské veřejnosti na stánku STŘECHY COMAX při příležitosti dne otevřených dveří ve stavebninách DEK pro rok 2019. V jednotlivých regionech po celé ČR se konalo štědré pohoštění zákazníků nejen klempířského a pokrývačského sektoru. Při té příležitosti mnozí spojili příjemné s užitečným a diskutovali s dodavateli a výrobci stavebních materiálů na téma spojená s ukázkou montážních postupů a zajímavostí nejen ze světa střech. 


STŘECHY COMAX® obhájili prvenství na turnaji PRVNÍ CHODSKÁ futsal cup 2019


V sobotu 16.2.2019 jsme se zúčastnili 14. ročníku fotbalového turnaje, který pořádá náš partner První Chodská s.r.o. Letošní ročník se opět konal v Plzni a zúčastnilo se ho 10 týmů složených z poboček hostitele, zákazníků a dodavatelů. Jako vítěz posledního ročníku jsme i letos měli vysoké ambice a tým poskládali napříč všemi našimi výrobními středisky včetně bývalého spolupracovníka v roli brankáře, který mozaiku našeho týmu skvěle doplnil. 

Hrací systém byl 2 skupiny po 5 týmech, z nichž pouze první dva postoupily do semifinále a zbytek hrál se se stejně umístěními týmy o konečné pořadí. Ve skupině jsme zaznamenali 2x vítězství, 1x remízu a 1x prohru, což znamenalo druhé místo a postup do semifinále, kde jsme narazili na předloňského vítěze Střechy Jakl. V urputném boji jsme zvítězili a postoupili do finále, kde nás čekal výběr Moravy od domácího hostitele První Chodské. 

Ve vyrovnaném finále, kde většina fanoušků pochopitelně fandila domácímu týmu, jsme zvítězili na pokutové kopy a podařilo se nám tak obhájit loňské vítezství. STŘECHY COMAX® tedy opět zanechaly viditělnou stopu na tomto prestižním turnaji a protože je pohár putovní, zúčastníme se s jistou i dalšího ročníku, kde budeme útočit na zlatý hattrick. 

1. místo v kategorii střechařský inzerát získal tým STŘECH COMAX® - Moderní plechové střešní systémy.V kategorii nejlepší střechařský inzerát bylo přihlášeno 10 inzerátů od 6 subjektů. Zde se na prvním místě umístil počin společnosti  STŘECH COMAX® s tématikou větrného mlýna, který odkazuje na moderní plechové střešní drážkové systémy. Hlavní cenou pro vítěze bylo uveřejnění vítězného počinu ve vstupní hale areálu PVA EXPO PRAHA Letňany ve velkém formátu po celou dobu veletrhu Střechy praha 2019
ZÁLEŽÍ VÁM NA PŮVODU VÝROBKŮ NA ČESKÉM TRHU STEJNĚ JAKO NÁM!


S platností od 2. 5. 2018 jsou krytiny COMAX® oficiálně nositelem ochranné známky Český výrobek, která podporuje české podnikání již od roku 1993. Řadíme se tak do vybrané společnosti již 300 firem a podniků, které disponují titulem Českého výrobce na našem území. Banner - ČeskýVýrobek.cz
  • Naše plechové střešní krytiny disponují lehce doložitelným rodokmenem 
  • Plechy na výrobu krytiny jsou kontinuálně lakované na území České republiky 
  • Profilování střešních krytin na míru ve Velvarech, nedaleko Prahy 
  • Barevný a zapamatovatelný štítek s vlasteneckým motivem je patrný na první pohled 
  • Veškeré krytiny COMAX® nesou označení Českého výrobku a certifikace 
  • Výrobky z královských Velvar se lvem v Českých národních barvách. 


Jsme pyšní na poctivý Český původ krytin COMAX®