STŘECHY COMAX® AKTUÁLNĚ

                                                                                                                                        ... S lehkostí na celý život.STŘECHY COMAX® se těší na Vaší návštěvu u příležitosti 45. ročníku Mezinárodního agrosalónu Země živitelka na Českobudějovickém výstavišti (HALA D5). Zde jsme pro Vás připravili začátkem roku 2018 expozici drážkové střešní krytiny COMAX KLIK 25 s hliníkovým jádrem a profilované střešní krytiny COMAX TAŠKA MAXI. 


Obchodní tým bude připraven odpovědět na veškeré Vaše otázky a zároveň zde bude také ideální prostor seznámit se s kvalitním českým lakovaným materiálem. Plechové střešní krytiny právě z tohoto materiálu jsou vhodné jednak pro krytí šikmých střech rodinných domů, ale zároveň pro krytí střech větších hal a opláštění hospodářských budov a stavení. 


Těšíme se na Vaší účast na stánku českého výrobce plechové střešní krytiny COMAX® ZÁLEŽÍ VÁM NA PŮVODU VÝROBKŮ NA ČESKÉM TRHU STEJNĚ JAKO NÁM!


S platností od 2. 5. 2018 jsou krytiny COMAX® oficiálně nositelem ochranné známky Český výrobek, která podporuje české podnikání již od roku 1993. Řadíme se tak do vybrané společnosti již 300 firem a podniků, které disponují titulem Českého výrobce na našem území. Banner - ČeskýVýrobek.cz
  • Naše plechové střešní krytiny disponují lehce doložitelným rodokmenem 
  • Plechy na výrobu krytiny jsou kontinuálně lakované na území České republiky 
  • Profilování střešních krytin na míru ve Velvarech, nedaleko Prahy 
  • Barevný a zapamatovatelný štítek s vlasteneckým motivem je patrný na první pohled 
  • Veškeré krytiny COMAX® nesou označení Českého výrobku a certifikace 
  • Výrobky z královských Velvar se lvem v Českých národních barvách. 


Jsme pyšní na poctivý Český původ krytin COMAX® 

WORKSHOPY STŘECHA SPECIÁL 2018 Připravili jsme si pro Vás prezentace prémiových produktů s ukázkou střešní skladby plechových krytin COMAX®. U našich partnerů a předních dodavatelů střešních systémů šikmých střech představujeme plechové krytiny s lehkostí na celý život...COMAX TAŠKA MAXI
Ukázka pokládky profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI ve tvaru těžké skládané krytiny s pokládkou na latě s roztečí 350 mm a podlepením kontra-latí. 

COMAX FALC 25
Falcovaná střešní krytina z hliníkové slitiny s texturní povrchovou úpravou. Dvojitý záklop bez separační vrstvy s neimpregnovaným řezivem, za použití nerezových kotvících prvků.  

COMAX KLIK 38
Drážková střešní krytina s hliníkovým jádrem a prémiovou povrchovou úpravou s pokládkou na prkenný záklop se separační vrstvou v podobě asfaltového pásu od Německého výrobce. 

COMAX KLIK 25
Profilovaná střešní krytina drážkového tipu COMAX KLIK 25 s ocelovým pozinkovaným jádrem a pokládkou na latě s roztečí do 250 mm s použitím PE těsnícího pásku pro odhlučnění střešní konstrukce. 


BURZA PRÁCE KLADNO - BUDEME TAM!


Vážení uchazeči o práci, naši budoucí kolegové,
i letos nás můžete navštívit na našem stánku na Burze práce v Kladně a popovídat si s námi o možnostech Vašeho pracovního uplatnění u nás v COMAXU - náš stánek najdete v malém sále.
Na Vaši návštěvu se těší Kateřina Snopková a Blanka Vaigeltová
V případě zájmu o sjednání schůzky na konkrétní čas prosím volejte 724 146 998 nebo 739 583 958.
Děkujeme.

METAL TRADE COMAX, a.s., o s l a v u j e ...


80 let nepřetržité hutní výroby
45 let kontinuálního lakování
10 let profilování oceli

Vážení obchodní přátelé, kolegové, sousedé...

METAL TRADE COMAX letos slaví trojité výročí, u jehož příležitosti dne 11.5.2018 otevírá dveře svého výrobního závodu ve Velvarech školám, obchodním partnerům, rodinám svých zaměstnanců, jakož i veřejnosti, a pro každou zájmovou skupinu připravil speciální program.

K účasti na tomto Dni otevřených dveří je z organizačních důvodů nutna registrace (přihlášení).

Máte-li zájem vidět, jak naše společnost za poslední leta vyrostla, přihlašte se prosím na emailové adrese denotevrenychdveri@mtcomax.cz  anebo na telefonu 315 730 444.

Po přihlášení obdržíte podrobné informace o akci, o možnostech parkování a dalších zajištěních pro Vaši pohodlnou návštěvu.

Z bezpečnostních důvodů není možna účast osob mladších 16ti let, děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

METAL TRADE COMAX, a.s.

Návštěva technického oddělení společnosti HPI v Hradci Králové. 

Dne 20. 3. 2018 proběhlo setkání techniků společností HPI a STŘECHY COMAX® za účelem proškolení novinek a testování ucelené řady bezpečnostních prvků pro drážkové střešní krytiny. Předmětem testování se rovněž stala připravovaná novinka letošního roku, kterou je profilovaná malo-formátová krytina COMAX TAŠKA MINI, která se zásadně liší svým systémem pokládky a kotvení.

Děkujeme obchodnímu a technickému oddělení společnosti HPI za vstřícné a profesionální jednání. Díky širokému sortimentu střešních doplňků a zároveň individuálnímu řešení bezpečnostních prvků pro Vás v současné době připravujeme ucelenou řadu doplňků pro plechové střešní krytiny COMAX®.

Cesta k domovu - instalace plechových střešních krytin na výstavišti v Českých Budějovicích. 


STŘECHY COMAX® pro Vás připravily expozici drážkové střešní krytiny COMAX KLIK 25 s hliníkovým jádrem  a profilované střešní krytiny COMAX TAŠKA MAXI Al na Českobudějovickém výstavišti (HALA D5). Zde bude expozice projektu Cesta k domovu připravena v průběhu roku 2018 představit moderní plechovou krytinu návštěvníkovi s možností shlédnout a osahat si tento produkt přímo na střeše rodinného domu.


Tým STŘECHY COMAX® vybojoval 1. místo

V sobotu 24. 2. 2018 se v Plzni uskutečnil 15. ročník turnaje v sálové kopané - PRVNÍ CHODSKÁ Fotbal Cup. Vzhledem k počtu družstev se hrálo systémem každý s každým. Týmy tak poměřily síly se všemi svými soupeři. KM BETA, JAKL TEAM, PLANÁ 58, DACHDECKER s.r.o., MORAVA TEAM, PÝCHA ZDIC, KAŠPERÁCI - Dětský domov z Kašperských hor a Nepomuku, PRVNÍ CHODSKÁ, BETONPRES, STŘECHY COMAX®