STŘECHY COMAX® AKTUÁLNĚ

                                                                                                                                        ... S lehkostí na celý život.

Střechařská konference 2018 - Řemeslná rada Cechu KPT ČR


STŘECHY COMAX® jako privilegovaný člen Cechu KPT ČR si Vás dovolují pozvat na seminář pořádaný na téma: Trendy šikmých střech. 

Termín: 29. 11. 2018
Místo konání: Střední odborná škola Jarov, Praha 9, Učňovská 1 - velký sál 

Seminář se uskuteční v čase od 10.00 hodin (prezence začíná v 9.00 hod.) do 15.00 hod.

Aktivní účast/přednáška : Ing. Pavel Člupek - STŘECHY COMAX®
 - Maloformátové šindele BoCo

Přihlášky, prosím, zasílejte v termínu do 25. 11. 2018 na adresu nebo e-mail:
Cech KPT ČR, Pražská 1279/18, 102 00 Praha 10 - Hostivař E-mail: cech@cech-kpt.cz

Těšíme se na Vás.

Nepřehlédnutelná střešní konstrukce s ukázkou plechových krytin nově také ve stavebninách Dachdecker a.s., MělníkPokud hledáte kvalitní plechovou krytinu pro stavbu, nebo rekonstrukci Vaší střechy, tak jste na správném místě. Právě probíhá rekonstrukce staršího vzorového krovu u specializovaného dodavatele stavebního příslušenství, který přináší nový pohled na ucelenou řadu výrobků STŘECHY COMAX® s plánovaným dokončením v druhé polovině měsíce října.


Ukázka kvalitní plechové střešní krytiny s Českým rodokmenem bude doplněna důležitými prvky pro správné odvětrání a fungování střešního souvrství, ohýbané prvky a lemování. Těšit se můžete na profilovanou krytinu COMAX TAŠKA MAXI, která napodobuje vzhled skládaných krytin a rovněž na krytinu drážkového typu COMAX KLIK 25 s ucelenou řadou doplňků. Dále aplikujeme bezpečnostní prvky pro snadný pohyb po střešní krytině. Rovněž doplníme zádržné systémy proti sesunutí sněhu ze střešních ploch ve dvou základních provedeních. Nechte se inspirovat zmenšenou konstrukcí, která Vám odpoví na spoustu důležitých otázek. Těšíme se na VásSTŘECHY COMAX® se těší na Vaší návštěvu u příležitosti 45. ročníku Mezinárodního agrosalónu Země živitelka na Českobudějovickém výstavišti (HALA D5). Zde jsme pro Vás připravili začátkem roku 2018 expozici drážkové střešní krytiny COMAX KLIK 25 s hliníkovým jádrem a profilované střešní krytiny COMAX TAŠKA MAXI. 


Obchodní tým bude připraven odpovědět na veškeré Vaše otázky a zároveň zde bude také ideální prostor seznámit se s kvalitním českým lakovaným materiálem. Plechové střešní krytiny právě z tohoto materiálu jsou vhodné jednak pro krytí šikmých střech rodinných domů, ale zároveň pro krytí střech větších hal a opláštění hospodářských budov a stavení. 


Těšíme se na Vaší účast na stánku českého výrobce plechové střešní krytiny COMAX® ZÁLEŽÍ VÁM NA PŮVODU VÝROBKŮ NA ČESKÉM TRHU STEJNĚ JAKO NÁM!


S platností od 2. 5. 2018 jsou krytiny COMAX® oficiálně nositelem ochranné známky Český výrobek, která podporuje české podnikání již od roku 1993. Řadíme se tak do vybrané společnosti již 300 firem a podniků, které disponují titulem Českého výrobce na našem území. Banner - ČeskýVýrobek.cz
  • Naše plechové střešní krytiny disponují lehce doložitelným rodokmenem 
  • Plechy na výrobu krytiny jsou kontinuálně lakované na území České republiky 
  • Profilování střešních krytin na míru ve Velvarech, nedaleko Prahy 
  • Barevný a zapamatovatelný štítek s vlasteneckým motivem je patrný na první pohled 
  • Veškeré krytiny COMAX® nesou označení Českého výrobku a certifikace 
  • Výrobky z královských Velvar se lvem v Českých národních barvách. 


Jsme pyšní na poctivý Český původ krytin COMAX® 

WORKSHOPY STŘECHA SPECIÁL 2018 Připravili jsme si pro Vás prezentace prémiových produktů s ukázkou střešní skladby plechových krytin COMAX®. U našich partnerů a předních dodavatelů střešních systémů šikmých střech představujeme plechové krytiny s lehkostí na celý život...COMAX TAŠKA MAXI
Ukázka pokládky profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI ve tvaru těžké skládané krytiny s pokládkou na latě s roztečí 350 mm a podlepením kontra-latí. 

COMAX FALC 25
Falcovaná střešní krytina z hliníkové slitiny s texturní povrchovou úpravou. Dvojitý záklop bez separační vrstvy s neimpregnovaným řezivem, za použití nerezových kotvících prvků.  

COMAX KLIK 38
Drážková střešní krytina s hliníkovým jádrem a prémiovou povrchovou úpravou s pokládkou na prkenný záklop se separační vrstvou v podobě asfaltového pásu od Německého výrobce. 

COMAX KLIK 25
Profilovaná střešní krytina drážkového tipu COMAX KLIK 25 s ocelovým pozinkovaným jádrem a pokládkou na latě s roztečí do 250 mm s použitím PE těsnícího pásku pro odhlučnění střešní konstrukce.