STŘECHY COMAX® AKTUÁLNĚ

                                                                                                                                        ... S lehkostí na celý život.

WORKSHOPY STŘECHA SPECIÁL 2018 Připravili jsme si pro Vás prezentace prémiových produktů s ukázkou střešní skladby plechových krytin COMAX®. U našich partnerů a předních dodavatelů střešních systémů šikmých střech představujeme plechové krytiny s lehkostí na celý život...COMAX TAŠKA MAXI
Ukázka pokládky profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI ve tvaru těžké skládané krytiny s pokládkou na latě s roztečí 350 mm a podlepením kontra-latí. 

COMAX FALC 25
Falcovaná střešní krytina z hliníkové slitiny s texturní povrchovou úpravou. Dvojitý záklop bez separační vrstvy s neimpregnovaným řezivem, za použití nerezových kotvících prvků.  

COMAX KLIK 38
Drážková střešní krytina s hliníkovým jádrem a prémiovou povrchovou úpravou s pokládkou na prkenný záklop se separační vrstvou v podobě asfaltového pásu od Německého výrobce. 

COMAX KLIK 25
Profilovaná střešní krytina drážkového tipu COMAX KLIK 25 s ocelovým pozinkovaným jádrem a pokládkou na latě s roztečí do 250 mm s použitím PE těsnícího pásku pro odhlučnění střešní konstrukce. 


BURZA PRÁCE KLADNO - BUDEME TAM!


Vážení uchazeči o práci, naši budoucí kolegové,
i letos nás můžete navštívit na našem stánku na Burze práce v Kladně a popovídat si s námi o možnostech Vašeho pracovního uplatnění u nás v COMAXU - náš stánek najdete v malém sále.
Na Vaši návštěvu se těší Kateřina Snopková a Blanka Vaigeltová
V případě zájmu o sjednání schůzky na konkrétní čas prosím volejte 724 146 998 nebo 739 583 958.
Děkujeme.

METAL TRADE COMAX, a.s., o s l a v u j e ...


80 let nepřetržité hutní výroby
45 let kontinuálního lakování
10 let profilování oceli

Vážení obchodní přátelé, kolegové, sousedé...

METAL TRADE COMAX letos slaví trojité výročí, u jehož příležitosti dne 11.5.2018 otevírá dveře svého výrobního závodu ve Velvarech školám, obchodním partnerům, rodinám svých zaměstnanců, jakož i veřejnosti, a pro každou zájmovou skupinu připravil speciální program.

K účasti na tomto Dni otevřených dveří je z organizačních důvodů nutna registrace (přihlášení).

Máte-li zájem vidět, jak naše společnost za poslední leta vyrostla, přihlašte se prosím na emailové adrese denotevrenychdveri@mtcomax.cz  anebo na telefonu 315 730 444.

Po přihlášení obdržíte podrobné informace o akci, o možnostech parkování a dalších zajištěních pro Vaši pohodlnou návštěvu.

Z bezpečnostních důvodů není možna účast osob mladších 16ti let, děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

METAL TRADE COMAX, a.s.

Návštěva technického oddělení společnosti HPI v Hradci Králové. 

Dne 20. 3. 2018 proběhlo setkání techniků společností HPI a STŘECHY COMAX® za účelem proškolení novinek a testování ucelené řady bezpečnostních prvků pro drážkové střešní krytiny. Předmětem testování se rovněž stala připravovaná novinka letošního roku, kterou je profilovaná malo-formátová krytina COMAX TAŠKA MINI, která se zásadně liší svým systémem pokládky a kotvení.

Děkujeme obchodnímu a technickému oddělení společnosti HPI za vstřícné a profesionální jednání. Díky širokému sortimentu střešních doplňků a zároveň individuálnímu řešení bezpečnostních prvků pro Vás v současné době připravujeme ucelenou řadu doplňků pro plechové střešní krytiny COMAX®.

Cesta k domovu - instalace plechových střešních krytin na výstavišti v Českých Budějovicích. 


STŘECHY COMAX® pro Vás připravily expozici drážkové střešní krytiny COMAX KLIK 25 s hliníkovým jádrem  a profilované střešní krytiny COMAX TAŠKA MAXI Al na Českobudějovickém výstavišti (HALA D5). Zde bude expozice projektu Cesta k domovu připravena v průběhu roku 2018 představit moderní plechovou krytinu návštěvníkovi s možností shlédnout a osahat si tento produkt přímo na střeše rodinného domu.


Tým STŘECHY COMAX® vybojoval 1. místo

V sobotu 24. 2. 2018 se v Plzni uskutečnil 15. ročník turnaje v sálové kopané - PRVNÍ CHODSKÁ Fotbal Cup. Vzhledem k počtu družstev se hrálo systémem každý s každým. Týmy tak poměřily síly se všemi svými soupeři. KM BETA, JAKL TEAM, PLANÁ 58, DACHDECKER s.r.o., MORAVA TEAM, PÝCHA ZDIC, KAŠPERÁCI - Dětský domov z Kašperských hor a Nepomuku, PRVNÍ CHODSKÁ, BETONPRES, STŘECHY COMAX®

Úspěšný 20. ročník veletrhu Střechy Praha přinesl Střechám Comax ocenění za 3. místo v soutěži Pour Féliciter 2018.


Ocenění za 3. místo soutěže Pour Féliciter o nejpoutavější PF 2018 Motto soutěže "Skutečná originalita nespočívá v novém způsobu, ale v novém vidění"


Největší střechařská událost roku 2018 se nesla v duchu jubilea svého založení. Již 20 let se vystavovatelé těší přízni svých partnerů i zákazníků, kteří opět nezklamali. Uličky mezi stánky vystavovatelů byly po celé tři dny zcela zaplněné, jak odbornou, tak laickou veřejností. Letošní návštěvnost veletrhu jistě překoná rekord předchozího ročníku, kdy jeho brány prošlo na 21 000 návštěvníků.

Poděkování patří především pořadatelům a partnerům veletrhu, kteří odvedli vynikající práci při přípravách této jedinečné události. Také doprovodné aktivity v podobě ukázky řemesel, konferencí a přednášek, přinesly návštěvníkům cenné rady pro stavbu i rekonstrukci střešního souvrství.

Letošní ročník veletrhu Dřevostavby 2018 s pořadovým číslem 13. je zdárně za námi.


Úzce specializovaný veletrh, který proběhl v termínu od 1.4 do 4. 4. 2018 na pražském Výstavišti PRAHA-HOLEŠOVICE za účasti výrobce plechových střešních krytin STŘECHY COMAX®


Poděkování patří především pořadatelům za prvotřídní připravenost a profesionalitu, která provázela tento úzce specializovaný stavařský veletrh se "šťastným" pořadovým číslem 13. Dále také poděkování za zprostředkování účasti pro STŘECHY COMAX®, které patří především paní tajemnici Cechu KPT paní L. Kašpárkové Dudkové, na stánku Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Děkujeme také našim obchodním partnerům a zákazníkům za přízeň a návštěvu našeho stánku. Střechařská konference Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.


Posledního listopadu roku 2017 se konal Odborný seminář Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR na téma Rekonstrukce střech.

Ve velkém sále Střední odborné školy Jarov - Praha 9, proběhl živý seminář před stovkou posluchačů. Za STŘECHY COMAX® přednášel Ing. Pavel ČLUPEK na téma Dilatace v kovových střechách. Po krátkém představení firmy sledovala přednáška historii vývoje střešních krytin z hlediska vývoje formátů v závislosti na technologickém pokroku v oblasti metalurgie. Přednáška zdůraznila vliv velikosti formátů střešního kovového krytí na potřeby řešit problémy tepelné dilatace při rekonstrukcích soudobými prostředky.Seminář měl u odborné veřejnosti kladný ohlas.