STŘECHY COMAX® AKTUÁLNĚ

                                                                                                                                        ... S lehkostí na celý život.

Ve dnech 7.-9.2.2019 Vás srdečně zveme na náš stánek 304 v Hale 3 na výstavě STŘECHY PRAHA. Pražský Veletržní Areál PVA EXPO PRAHA v Praze Letňanech pojme již 21. ročník nejvýznamnějšího veletrhu v oboru střech v ČR a střední EvropěPŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU, HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, OSOBNÍCH A PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ.


BUILDING DEFECTS 2018


Katedra stavebního inženýrství na Fakultě technologie každoročně pořádá od roku 2009 konferenci o stavebních vadách. Desátý ročník akce je příležitostí k prezentaci nových pokroků a výsledků výzkumu v oblasti pozemního stavitelství. Konference se konala v Technologickém a podnikatelském institutu v Českých Budějovicích ve dnech 29. - 30. listopadu 2018. Aktivní účast/přednáška : Ing. Pavel Člupek - STŘECHY COMAX® - Dilatace v kovových střechách.Střechařská konference 2018 / Trendy šikmých střech - Řemeslná rada Cechu KPT ČR


STŘECHY COMAX® - privilegovaný člen Cechu KPT ČR 


Termín: 29. 11. 2018
Místo konání: Střední odborná škola Jarov, Praha 9, Učňovská 1 - velký sál 

Aktivní účast/přednáška : Ing. Pavel Člupek - STŘECHY COMAX®
 - Maloformátové šindele BoCo


ZÁLEŽÍ VÁM NA PŮVODU VÝROBKŮ NA ČESKÉM TRHU STEJNĚ JAKO NÁM!


S platností od 2. 5. 2018 jsou krytiny COMAX® oficiálně nositelem ochranné známky Český výrobek, která podporuje české podnikání již od roku 1993. Řadíme se tak do vybrané společnosti již 300 firem a podniků, které disponují titulem Českého výrobce na našem území. Banner - ČeskýVýrobek.cz
  • Naše plechové střešní krytiny disponují lehce doložitelným rodokmenem 
  • Plechy na výrobu krytiny jsou kontinuálně lakované na území České republiky 
  • Profilování střešních krytin na míru ve Velvarech, nedaleko Prahy 
  • Barevný a zapamatovatelný štítek s vlasteneckým motivem je patrný na první pohled 
  • Veškeré krytiny COMAX® nesou označení Českého výrobku a certifikace 
  • Výrobky z královských Velvar se lvem v Českých národních barvách. 


Jsme pyšní na poctivý Český původ krytin COMAX® 

WORKSHOPY STŘECHA SPECIÁL 2018 Připravili jsme si pro Vás prezentace prémiových produktů s ukázkou střešní skladby plechových krytin COMAX®. U našich partnerů a předních dodavatelů střešních systémů šikmých střech představujeme plechové krytiny s lehkostí na celý život...COMAX TAŠKA MAXI
Ukázka pokládky profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI ve tvaru těžké skládané krytiny s pokládkou na latě s roztečí 350 mm a podlepením kontra-latí. 

COMAX FALC 25
Falcovaná střešní krytina z hliníkové slitiny s texturní povrchovou úpravou. Dvojitý záklop bez separační vrstvy s neimpregnovaným řezivem, za použití nerezových kotvících prvků.  

COMAX KLIK 38
Drážková střešní krytina s hliníkovým jádrem a prémiovou povrchovou úpravou s pokládkou na prkenný záklop se separační vrstvou v podobě asfaltového pásu od Německého výrobce. 

COMAX KLIK 25
Profilovaná střešní krytina drážkového tipu COMAX KLIK 25 s ocelovým pozinkovaným jádrem a pokládkou na latě s roztečí do 250 mm s použitím PE těsnícího pásku pro odhlučnění střešní konstrukce.