STŘECHY COMAX® AKTUÁLNĚ

                                                                                                                                        ... S lehkostí na celý život.

Tým STŘECH COMAX® vybojoval 1. místo

V sobotu 24. 2. 2018 se v Plzni uskutečnil 15. ročník turnaje v sálové kopané - PRVNÍ CHODSKÁ Fotbal Cup. Vzhledem k počtu družstev se hrálo systémem každý s každým. Týmy tak poměřily síly se všemi svými soupeři. KM BETA, JAKL TEAM, PLANÁ 58, DACHDECKER s.r.o., MORAVA TEAM, PÝCHA ZDIC, KAŠPERÁCI - Dětský domov z Kašperských hor a Nepomuku, PRVNÍ CHODSKÁ, BETONPRES, STŘECHY COMAX®

Úspěšný 20. ročník veletrhu Střechy Praha přinesl Střechám Comax ocenění za 3. místo v soutěži Pour Féliciter 2018.


Ocenění za 3. místo soutěže Pour Féliciter o nejpoutavější PF 2018 Motto soutěže "Skutečná originalita nespočívá v novém způsobu, ale v novém vidění"


Největší střechařská událost roku 2018 se nesla v duchu jubilea svého založení. Již 20 let se vystavovatelé těší přízni svých partnerů i zákazníků, kteří opět nezklamali. Uličky mezi stánky vystavovatelů byly po celé tři dny zcela zaplněné, jak odbornou, tak laickou veřejností. Letošní návštěvnost veletrhu jistě překoná rekord předchozího ročníku, kdy jeho brány prošlo na 21 000 návštěvníků.

Poděkování patří především pořadatelům a partnerům veletrhu, kteří odvedli vynikající práci při přípravách této jedinečné události. Také doprovodné aktivity v podobě ukázky řemesel, konferencí a přednášek, přinesly návštěvníkům cenné rady pro stavbu i rekonstrukci střešního souvrství.

Letošní ročník veletrhu Dřevostavby 2018 s pořadovým číslem 13. je zdárně za námi.


Úzce specializovaný veletrh, který proběhl v termínu od 1.4 do 4. 4. 2018 na pražském Výstavišti PRAHA-HOLEŠOVICE za účasti výrobce plechových střešních krytin STŘECHY COMAX®


Poděkování patří především pořadatelům za prvotřídní připravenost a profesionalitu, která provázela tento úzce specializovaný stavařský veletrh se "šťastným" pořadovým číslem 13. Dále také poděkování za zprostředkování účasti pro STŘECHY COMAX®, které patří především paní tajemnici Cechu KPT paní L. Kašpárkové Dudkové, na stánku Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Děkujeme také našim obchodním partnerům a zákazníkům za přízeň a návštěvu našeho stánku. Střechařská konference Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.


Posledního listopadu roku 2017 se konal Odborný seminář Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR na téma Rekonstrukce střech.

Ve velkém sále Střední odborné školy Jarov - Praha 9, proběhl živý seminář před stovkou posluchačů. Za STŘECHY COMAX® přednášel Ing. Pavel ČLUPEK na téma Dilatace v kovových střechách. Po krátkém představení firmy sledovala přednáška historii vývoje střešních krytin z hlediska vývoje formátů v závislosti na technologickém pokroku v oblasti metalurgie. Přednáška zdůraznila vliv velikosti formátů střešního kovového krytí na potřeby řešit problémy tepelné dilatace při rekonstrukcích soudobými prostředky.Seminář měl u odborné veřejnosti kladný ohlas.